kurs

Kitesurfing - dlaczego warto spróbować przygody z tym sportem

  • Posted on: 29 March 2018
  • By: addmean
wizerunek - sport
Author: Miyoko-Tour
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach coraz więcej Polaków decyduje się na spędzenie wakacji w obrębie kraju. Zdecydowanie najchętniej odwiedzaną destynacją są rejony Morza Bałtyckiego, które oferują bardzo wiele atrakcji, z czego najważniejszą rolę odgrywają oczywiście przepiękne, piaszczyste plaże. Jeśli lubimy aktywność fizyczną i nowe wyzwania, z pewnością świetną propozycją dla nas okaże się oferta sportów wodnych, jakie możemy uprawiać nad morzem.

Pojechanie na narty - a więc, uczyć się jazdy z instruktorem, czy bez niego?

  • Posted on: 17 February 2018
  • By: addmean
Tenis ziemny
Author: Carrasco Casado
Source: https://www.flickr.com
Chcesz pojechać z dzieckiem, lub razem z partnerem w górki na stoki? Zapisz was na przeszkolenie narciarskie! A może nie umiecie w danej chwili jeździć? Jeżeli tak, to narty z instruktorem są dla waszych osób idealnym rozwiązaniem z sytuacji!


Niemal każdemu z nas wyjazdy narciarskie, mogą się skojarzyć ze śnieżynkami, wyciągami oraz super zabawą na śniegu.

Tunezja - bardzo ciekawe miejsce na odpoczynek

  • Posted on: 12 February 2018
  • By: addmean
Architektura Tunezji
Author: grolli77
Source: http://www.flickr.com
Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj niezwykle lubiany przez turystów, gdyż panują tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz również i stare miasta, jakie posiadają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich przeszłością.

Pages