lot

Czy jest takie coś jak odszkodowania lotnicze?

  • Posted on: 7 June 2018
  • By: addmean
samoloty
Author: Junpei Abe
Source: http://www.flickr.com
Za opóźniony lot odszkodowanie mamy szansę dostać

Jeżeli udajemy się na wakacje, lub udajemy się do innego państwa z powodów biznesowych, to chcemy mieć gwarancję, że dojedziemy do punktu przeznaczenia o wyznaczonym czasie, a samodzielna jazda minie szybko i miło.

Jak starać się o rekompensatę za odwołany lot?

  • Posted on: 25 May 2018
  • By: addmean
Samolot na lotnisku
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takiej sytuacji może wynagrodzić popsute plany wakacyjne. Urlop to bowiem okres, na jaki czekamy zwykle cały rok, gdyż mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą lub wiosną. Większość z nas czeka na lato, szczególnie, iż dzieci też mają wtedy wakacje, więc całą rodziną można sobie pozwolić na dłuższy wypoczynek. W jaki sposób wobec tego musisz się ubiegać o pieniądze, które zgodnie z prawem ci się należą z powodu odwołanego lotu?

Zwrot pieniędzy na które da się liczyć od przewoźników lotniczych w przypadku niespodziewanych okoliczności

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
lot samolotem
Author: Joe Kunzler
Source: http://www.flickr.com
Osoba, jaka zamówi bilet na samolot będzie bardzo dokładnie poinstruowana czego może się spodziewać od wybranego przez siebie przedstawiciela linii lotniczych. Spis zasad co do przelotu samolotem wskazuje bowiem w każdym szczególe prawa a także obowiązki w takim samym stopniu linii lotniczych, jak i osób podróżujących.

Radość z samodzielnego planowania wakacji

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
Samoloty
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Moda na tanie loty przyszła do kraju z zachodu. Propozycje poszczególnych linii lotniczych spotykają się z ogromną aprobatą w naszym kraju, gdyż dzięki tanim lotom można zwiedzić cały świat. Istnieje sporo for w internecie oraz fanpage’ów na portalu facebook, gdzie użytkownicy z prawdziwą pasją dzielą się wrażeniami, opiniami i informacjami na ten temat. Łączenie przelotów z rozmaitych miejsc sprawia, że za niedużo pieniędzy można przemieszczać się miedzy krajami. Wrażeń z tym się wiążących nie kupimy.