komfort

Lato na końskim grzbiecie – nowy trend dla osób w dowolnym wieku

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
szkółka jeździecka
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Lato to czas gdy znacznie więcej się ruszamy wydobywając się z wygodnej przestrzeni kanapy. W ostatnich latach tysiące osób szuka coraz bardziej efektywniejszych i unikalnych środków do spędzania wolnego czasu połączonych z możliwością wyraźniejszego wyrażenia swoich zapatrywań.

Życie w mieście, choć daje dużo więcej perspektyw niż w małym miasteczku, to okazuje się także uciążliwe

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
akcesoria do rowerów miejskich
Author: Kerasan
Source: twojabateria.pl
To, co momentalnie wpada w oczy to korki. Dojazd do pracy lub też z powrotem niezwykle się wydłuża, a ludzka cierpliwość bywa wystawiona na ogromną próbę.

O czym należy pamiętać przed udaniem się na wakeboard?

  • Posted on: 16 October 2014
  • By: addmean
narty wodne
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas niezmiernie dobrze wie, że sport jest bez wątpliwości dziedziną życia, która w szeregu przypadków towarzyszy nam w czasie naszego życia. Wielu z nas bez wątpliwości nie jest w stanie wyobrazić sobie dobrego funkcjonowania bez ogromnego wsparcia sportu, w związku z tym też obowiązkowo decyduje się na jego aktywne uprawianie. Jak pokazują nam ogromnie jasno statystyki, niezwykle raz za razem zwykłe formy sportu przestają nam już wystarczać. Tak samo jak narty wodne, identycznie i wakeboard polega na płynięciu po powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W takiej sytuacji jednakże deska jest jedna, zupełnie jak przy snowboardingu. W zależności od doświadczenia pływaka (wakeboarder'a) sport ten może być bardzo spektakularny.