pracownicy

Metoda na skuteczne działanie kadr w firmie

 • Posted on: 5 May 2018
 • By: addmean
dział kadr
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com
Jednym z trudniejszych obowiązków właściciela przedsiębiorstwa jest zatrudnianie a także zwalnianie pracowników. Ta pierwsza czynność jest względnie sympatyczna, choć może być stresująca, w końcu nie znamy osoby która do nas przychodzi, a musimy dokonać wyboru spośród kandydatów przyszłych pracowników. To zajęcie wymaga pełnej koncentracji i uwagi ponieważ w czasie tego procesu przyszli pracownicy uwydatniają jedynie swoje dobre strony.

Czy w małych firmach może się opłacać uruchomienie systemu do elektronicznego obiegu dokumentów.

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
księgowa przy pracy
W wielu firmach można niekiedy zobaczyć sytuację, gdy ktoś gorączkowo poszukuje jakiegoś dokumentu wędrując pomiędzy pokojami. I będzie dobrze, jeżeli taki dokument w pewnej chwili się odnajdzie, bo niekiedy może być i tak, że niestety zaginie na dobre.

Praktyczne szkolenia ISO szansą na poszerzenie umiejętności.

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
szkolenia
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Polski rynek pracy nie ma litości. Ludzie mają być wszechstronni i przygotowani na wieczne kursy z różnorakich dziedzin, aby w jak najlepszy sposób dopasować się do powiększających się wymagań pracodawców, a tym samym kreować pozytywną opinię i satysfakcję klientów.Jest nad dane żyć w czasach, w których ogromną część działań wykonywanych dotychczas przez ludzi zastępują urządzenia i zautomatyzowane, potężne hale produkcyjne.

Zakładając prywatną działalność gospodarczą dobrze jest zastanowić się o współpracy z rachunkowym

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
rachunki
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dużo osób decyduje się na zakładanie swojej firmy. Jest to niezwykle pozytywne zjawisko, jakie sprzyja postępowi gospodarki całego kraju. Nie można jednakże ukryć, iż z zakładaniem firmy kojarzy się dużo kwestii prawnych, jakie nie raz zniechęcają wiele ludzi. Z pewnością trzeba się z nimi rozprawić, aby zdołać legalnie prowadzić działalność i jest sporo pomysłów, które są najdoskonalszą pomocą dla młodych biznesmenów.

Praca dla cudzoziemców - coraz więcej ofert umożliwiających zatrudnienie przyjezdnym

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
wizja - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach migracje są jednym z najczęstszych zjawisk i akompaniują one większości osób. Trzeba przyznać, że mają one wyjątkowo różne podłoża, jednakowoż najczęstszą przyczyną są rzeczy zarobkowe.

Jak wyglądają powinności portiera? Czy warto go zatrudnić w swojej firmie? O kwestiach pamiętać?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
gotówka
Author: Mark Hodson Photos
Source: http://www.flickr.com
Są takie zawody, które są w stanie zdawać się niepozorne, a pracownicy, którzy je wykonują niewidoczni. Z pewnością do tej grupy zaliczamy portierów, gdyż z jednej strony jest to osoba, którą spotykamy przy wejściu do danego miejsca, z drugiej właściwie nie narzucająca się, lecz instruująca na wyraźne żądanie petenta.

Pages