morze

Czy interesuje nas kurs na sternika?

 • Posted on: 25 May 2018
 • By: addmean
sport - fotogram
Author: Rob Wynne
Source: http://www.flickr.com
Kiedy kochamy wodę, a również interesujemy się wszystkim co po niej pływa, to bez wątpienia powinniśmy robić odpowiednie szkolenia, żebyśmy samodzielnie mieli okazję wybrać się na morską żeglugę. Nic nie będzie stało na przeszkodzie, jeżeli tylko wpiszemy się we właściwe miejsce.

Są osoby, jakie mają niekonwencjonalny pomysł na życie. Co to znaczy? Jak zachowują się tego typu osoby?

 • Posted on: 21 February 2018
 • By: addmean
ekstrawagancka fryzura
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu osób konwencjonalne kwestie nie wystarczają. Co jesteśmy w stanie przez to rozumieć? Bardzo dużo spraw, począwszy od zainteresowań do celebracji różnych wydarzeń. Są więc osoby, które mają bardzo niepopularne hobby, takie nieczęsto spotykane, o których można powiedzieć, iż są oryginalne. Identycznie wygląda sytuacja, jak pomyślimy o dużych, bardziej znacznych wydarzeniach, takich jak na np. ślub.

Tunezja - bardzo ciekawe miejsce na odpoczynek

 • Posted on: 12 February 2018
 • By: addmean
Architektura Tunezji
Author: grolli77
Source: http://www.flickr.com
Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części kontynentu afrykańskiego. To kraj niezwykle lubiany przez turystów, gdyż panują tam znakomite warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo ciekawych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz również i stare miasta, jakie posiadają niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dogłębnie zaznajomić się z ich przeszłością.

Szwajcaria Kaszubska – wakacje wśród przyrody

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
jezioro wiosną
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Wakacje muszą być czasem atrakcji oraz odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnorako. Nie zawsze łatwo jest znaleźć dobry i niedrogi nocleg w miejscu, które silnie pragnie się odwiedzić. Gdzie znaleźć najciekawsze oferty noclegowe, to teraz dla wielu dosyć ciężkie pytanie. Odpoczynek, bez względu na miejsce do którego konkretna osoba chce się udać, dobrze jest zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać potem trudności z odnalezieniem dobrych ofert.

Parę dobrych porad na spędzenie udanego lata

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
plaża, lato
Author: VD
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie jest tak, że rodzinne miasto nam nie pasuje, lub jest w nim zbyt mało miejsc gdzie można odbywać czas wolny, lub po prostu już się nim znudziliśmy. To dosyć często powoduje, iż chcemy czegoś innego, a więc szukamy fajniejszego środowiska, gdzie możemy się na zawsze zameldować. Tylko na które miasto się decydować, skoro okazji jest tak dużo, a nas właściwie nic nie ogranicza?

Noclegi we Władysławowie

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Widok na Władysławowo
Author: By vmario
Source: http://www.flickr.com/
Władysławowo to duży port rybacki, popularny ośrodek odpoczynkowy a także turystyczna baza dla urlopowiczów planujących wypoczynek nad morzem Bałtyckim. Miasto znajduje się u nasady Mierzei Helskiej – najdłuższego polskiego półwyspu (34 km) rozdzielającego zatoki Pucką oraz Gdańską. Miasto obejmuje trzy nadmorskie kąpieliska takie jak: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo i Chałupy, które po części leżą na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
Tags: 

Pages