atrakcje

Nieco inny urlop. Zwiedzanie bez zwiedzania – jak zobaczyć świat od kuchni?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Portugalia
Source: pixabay.com
Najczęściej podróże do krajów Europy oznaczają zwiedzanie oczywistych zabytków w stolicach państw, których spis kojarzymy z lekcji geografii. Ale sporo osób patrzy na kraje, które zwiedza, w zupełnie odmienny sposób. Ludzie chcą poznać ludzi i kulturę, dokonać czegoś razem z rodzimymi mieszkańcami, a nie tylko zobaczyć miejsca uznane za warte zobaczenia.

Pomysły na spędzenie wolnego czasu dla najmłodszych i rodziców, czyli w jaki sposób pogodzić przyjemne z pożytecznym.

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
ponton
Każdego roku, gdy musimy zapewnić dzieciom jakieś atrakcje z okazji przerw w szkole, czy to z okazji przedłużonych weekendów świątecznych, czy przerwy wakacyjnej, bywa czasem trudno o jakiś pomysł. Czemu planować wszystko na ostatnią chwilę, znowu wymyślać coś na szybko.

Wspaniały nocleg w Legnicy jak poszukiwać dobrego hotelu?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
hotel
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Legnica jest niebywale ciekawym miastem do zwiedzania. Jest to miejsce w którym każdy wyszuka coś dla siebie, dlatego też Legnica rekomendowana jest nie tylko osobom z obczyzny, ale także podróżnikom z naszej ojczyzny. Największym autem tej mieściny są jej szerokie dzieje. Warto zainwestować w nocleg w Legnicy, by spokojnie móc obejrzeć wszystkie zabytki. Skupienie przyciąga nie tylko długa historia, ale również sama architektura obiektów. Podziwiać można budownictwo odrodzeniowe, barokowe, neoklasycystyczne jak i współczesne.

Czy możemy oszczędzić sobie przedwyjazdowego zamieszania? Zorganizowany wyjazd sposobem na komfortowe wczasy

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Hotel
Source: www.orlica.pl
Wakacje są wyjątkowym czasem, podczas którego powinniśmy cieszyć się ogromnym komfortem oraz wypoczynkiem. Biura podróży proponują nam dziś wiele godnych uwagi pomysłów, za sprawą których jesteśmy w stanie przeżyć niesamowite emocje, jednak ze względu na ogromną konkurencyjność poszczególnych rozwiązań często niełatwo jest się zdecydować na właściwą opcję. Organizując wczasy powinniśmy dokładnie zastanowić się, jakie atrakcje oraz udogodnienia mają dla nas największe znaczenie.

W jakie góry dobrze jest pojechać? Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w Karkonoskim Parku Narodowym?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
spa wellness
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd w góry jest świetnym pomysłem tak na weekendowy wypad jak również na długi pobyt. Zamiast w Tatry, jakie są dość oblegane przez turystów warto wybrać się do Karkonoskiego Parku Narodowego. W takim miejscu możemy naprawdę poczuć się blisko natury i przy okazji wypocząć. Jakie atrakcje czekają na nas tutaj oraz w jakie miejsca dobrze będzie się zatrzymać?

Jeśli szukasz idealnego miejsca do zimowego odpoczynku, Szklarska Poręba bez wątpienia cię zachwyci

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
pokój w hotelu
Author: Holiday Inn Express San José Airport
Source: http://www.flickr.com
Również zimą można świetnie wypocząć oraz spędzić idealny urlop. Gdy jedynie dysponujemy wolnymi dniami, warto zaplanować wyjazd w jakieś piękne miejsce, gdzie efektywnie odzyskamy siły oraz uciekniemy od codziennych obowiązków. Zimowe miesiące to okres szczególny też dla osób, które gustują w "białym szaleństwie" i chętnie oddają się rozrywkom na zaśnieżonym stoku.

Nasze warunki wynajmu apartamentów w wyjątkowej cenie

 • Posted on: 31 October 2014
 • By: addmean
wnętrze
Author: Daniel M. Hendricks
Source: http://www.flickr.com
Większe polskie miasta są często i chętnie odwiedzane przez turystów z kraju i zagranicy. Szczególnie popularne są takie miejsca, które mają bogatą historię mającą odzwierciedlenie w rozmaitych zabytkach. W Polsce pod tym względem na pewno przoduje Kraków, który jest odwiedzany przez bardzo wielu przyjezdnych. Daleko w tyle jednak nie jest Wrocław.

Pages