turyści

Wycieczka do Egiptu – co warto zobaczyć i o czym współcześnie trzeba przede wszystkim pamiętać

 • Posted on: 12 February 2018
 • By: addmean
światła led do samochodu
... aby uzyskać pewność, że wróci się zadowolonym?


Egipt to interesujący kraj, jaki ma istotne znaczenie dla naszej kultury. Dlaczego? To właśnie starożytnemu Egiptowi zawdzięczamy sporo osiągnięć kultury, chociażby pismo obrazkowe, czyli hieroglify, piramidy, które do dzisiaj oglądają turyści z całego świata i dużo innych.

Wymarzony urlop na Kanarach - czego nie możesz przegapić

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
wakacje nad morzem
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Większość Polaków ma już wakacyjny wypad za sobą. Małżeństwa muszą brać wolne dni w czasie letnim ze względu na swoje latorośle, które we wrześniu już idą do szkół. Stad też rodzicie korzystają ze swojego wolnego właśnie w czasie szczytu sezonu, kiedy na plażach jest okropny ścisk, a ceny są niezwykle wysokie. Jeżeli jednak jesteśmy w stanie sobie pozwolić na urlopowy wypoczynek poza sezonem, to zdecydowanie warto to uczynić. We wrześniu turnusy są już o wiele tańsze, a w bardzo popularnych miejscach nie ma już takich tłumów turystów.

Eleganckie a także niedrogie pensjonaty i mieszkania w Tatrach

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Góry Stołowe
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
Nie ma zbyt wielu bardziej wskazanych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli w grę wchodzi pobyt w Polsce. Jednak piękno Tatr to jeszcze nie wszystko. Należy także wiedzieć, że czymś bardzo ważnym jest to, aby dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były w 100% wygodne, a jeszcze oprócz tego niezbyt drogie. Co zatem może robić taka osoba, która poszukuje porządnych oraz niedrogich noclegów w na przykład Zakopanem, więc stolicy Tatr?

Jak najbardziej korzystniej spędzać wolny czas? Z pewnością w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To gwarantuje Ciechocinek

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
uzdrowisko
Author: http://lazienkiresort.com
Source: http://lazienkiresort.com
Pokaźne i najbardziej znane nizinne uzdrowisko zlokalizowane jest na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symbolem i wizytówką są tężnie a także słynny Grzyb – fontanna solankowa, która znajduje się w centrum uzdrowiska. To bardzo znane uzdrowisko to dobrze znany setkom urlopowiczów Ciechocinek.

Co interesującego dla turystów może zaproponować Polanica Zdrój, jaka jest baza noclegowa tej miejscowości

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
budynki w Polanic-Zdrój
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Okolice Dolnego Śląska od dawna przyciągały licznych turystów, nie tylko z powodu wspaniałej przyrody, lecz również leczniczej oferty. Na tym terenie działają bowiem liczne uzdrowiska, z których część z nich ma nawet sto lat historii.

W sytuacji jeśli obmyślasz urlop w stolicy Podkarpacia, wyszukaj wygodny hotel, najlepiej niedaleko centrum miasta

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Nieistotne czy wyjeżdża się w podróże służbowe czy zupełnie turystyczne – zawsze należy zagwarantować sobie najlepsze okoliczności pobytu. Kluczowa okazuje się sama podróż, lecz nie mniej ważne staje się zamówienie dogodnych miejsc noclegowych. W sytuacji, kiedy zamierza się zaplanować pobyt w najistotniejszym ośrodku województwa podkarpackiego, warto poszukać obiektów noclegowych w centrum miasta, by mieć wszędzie niedaleko.

Jakie możliwości gwarantuje Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot

 • Posted on: 17 January 2018
 • By: addmean
port gdańsk
Author: Philippe CLABOTER
Source: http://www.flickr.com
Możliwości Trójmiasta są nieograniczone, o czym świadczy nie tylko niezwykle rozbudowana baza noclegowa czy gastronomiczna, ale szczególnie tłumy turystów, tak licznie przybywające o każdej porze roku. Interesujące propozycje dla przyjeżdżających do miasta takiego jak Gdynia to nie tylko odbywający się tu rok rocznie od 2002 roku Heineken Open’er Festival.

Pages