plaże

Nieco inny urlop. Zwiedzanie bez zwiedzania – jak zobaczyć świat od kuchni?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
Portugalia
Source: pixabay.com
To dość popularny pogląd, iż wyprawy do państw europejskich wiążą się ze zwiedzaniem popularnych zabytków w stolicach państw, których długą listę znamy ze szkoły. Ale sporo osób patrzy na miejsca, jakie odwiedza, w zupełnie odmienny sposób. Ludzie chcą poznać drugiego człowieka i kulturę, dokonać czegoś razem z rodzimymi mieszkańcami, a nie tylko zwiedzić punkty warte zwiedzenia.

Wymarzony urlop na Kanarach - czego nie możesz przegapić

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
wakacje nad morzem
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo Polaków ma już wakacyjny wyjazd za sobą. Małżeństwa są zmuszone prosić o wolne w sezonie letnim przez wzgląd na swoje pociechy, które pierwszego września powracają do szkół. Dlatego rodzicie korzystają ze swojego wolnego właśnie w czasie szczytu sezonu, gdy w kurortach jest straszliwy ścisk, a ceny są niewyobrażalnie wysokie. Jeśli jednakże możemy sobie pozwolić na urlopowy wypoczynek po sezonie, to naprawdę warto to zrobić. We wrześniu turnusy są już dużo tańsze, a w najbardziej modnych miejscach nie ma już takich tłumów turystów.

Dokąd warto pojechać w tym roku

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
piasek na plaży
Author: Public domain: Use pics for any purpose
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są okresem odpoczynku, tym samym zdecydowana większość osób stara się je możliwie jak najlepiej zaplanować. Rzecz jasna, można zdecydować się na wykorzystanie urlopu w Polsce, niemniej jest to obecnie mało popularna alternatywa, ponieważ polskie lato bywa wyjątkowo kapryśne. Dużo większym zainteresowaniem charakteryzują się więc wyjazdy zagraniczne, zwłaszcza, że takie wycieczki są naprawdę bardzo tanie. Gdzie w takim razie można pojechać na wakacje? Jakie kraje są przez Polaków często odwiedzane?

Gdzie najlepiej na wakacje w 2014 roku?

 • Posted on: 17 January 2018
 • By: addmean
Egipt i pustynia
Author: Denis Polyakov
Source: http://www.flickr.com
Każdy z utęsknieniem czeka na wakacje, zwłaszcza kiedy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Tylko w którą stronę świata się udać? Już wiele lat temu Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos oraz Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Ukraina to na pewno śliczne państwo, które rekomendowane jest zwiedzić!

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Ukraina - pałac
Author: Pavlo Boyko
Source: http://www.flickr.com
W sumie wszystkie kraje na świecie mają podróżnym wiele do zaoferowania. A więc nie ma sensu nawet marzyć o tym, aby ujrzeć wszelkie piękne miejsca. Szczególnie, że piękno to tak jakby pojęcie czysto abstrakcyjne, mocno subiektywne. Są ludzie, którym podoba się chociażby Prypeć, zatem ukraińskie miasto, które zapewne każdy zna, ponieważ po wybuchu elektrowni w Czarnobylu zostało najzupełniej wyludnione. No właśnie - skoro jesteśmy już w temacie naszego wschodniego sąsiada - może warto byłoby pojechać właśnie na Ukrainę?

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego podróżnika

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Morze Bałtyckie, plaża
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Współcześnie wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie całkiem odpowiadać naszym oczekiwaniom. zatem wzrastająca liczba ludzi decyduje się na takie rozstrzygnięcia jak hotele nad Bałtykiem. Chcąc, albowiem spędzić niezwykły czas w ciekawym miejscu i w końcu odpocząć po często męczącym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, dobrze jest wybrać się nad Morze Bałtyckie.

Pages