rower

Dlaczego bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportu jest tak istotne? Jak zatroszczyć się o nasze bezpieczeństwo?

 • Posted on: 9 April 2018
 • By: addmean
kask rowerowy
Source: pixabay.com
Mówi się, że sport to zdrowie. Rzeczywiście tak jest natomiast należy nie zapominać o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych. W innym wypadku możemy narazić się na utratę naszego zdrowia. O ile w przypadku profesjonalnego uprawiania sportu dba się niesamowicie o bezpieczeństwo, o tyle jeśli sami amatorsko jakiś sport rozpoczynamy uprawiać to niekoniecznie ten temat jest dla nas priorytetowy.

Przedsiębiorstwa rekomendowane pasjonatom wycieczek rowerowych - warte kupna modele

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
horoskop
Author: Stewart Holmes
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie posiadają niezmiernie wielorakie pasje i, co najważniejsze, mnóstwo możliwości, aby je rozwijać. Z tego powodu pojawia się coraz więcej zajęć, którym sporo osób ochoczo przeznacza własny czas.

Na czym polega triathlon? Jakiego rodzaju są przepisy dotyczące tej dziedziny sportu?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
trening
Author: Adidas
Source: Adidas
Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportowa, która jest kombinacją różnych dyscyplin, takich jak pływanie, kolarstwo i bieganie. Więc, zawodnik najpierw płynie, następnie wsiada na rower, a na samym końcu biegnie.

Zacznij przygodę z bieganiem, trenuj systematycznie i weź udział w zawodach zwanych triathlonem

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
kolarstwo
Author: Ministério da Defesa
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy zadbać o swoje ciało i mieć atrakcyjną jak również wysportowaną sylwetkę, trzeba na wstępie zacząć stopniowo zmieniać dietę oraz wprowadzić wysiłek fizyczny. Istotne jest, aby odżywiać się z głową, ale również nie przeciążać w krótkim czasie organizmu. Codzienne treningi mogą zdziałać cuda a także gwarantują wielką satysfakcję z naszych wyników.

Dlaczego musimy chętniej jeździć rowerem?

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to naturalnie nie Chiny czy Holandia - czyli ogólnie rowery wśród mieszkańców naszego kraju no na nieszczęście nie odgrywają aż tak dużej roli. Jednakże pod względem jazdy rowerem, bardzo szybko gonimy trochę bardziej rowerowe narody.

Należy ćwiczyć - choćby nawet we własnym domostwie!

 • Posted on: 25 October 2014
 • By: addmean
para podczas joggingu
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie odpowiedniego roweru nie jest takie łatwe jakby się mogło w pierwszej chwili wydawać. Od tego w jakich warunkach będziemy jeździć zależą elementy tworzące nasz dwukołowiec. Opłaca się odwiedzić niejeden sklep rowerowy (np. TU), porozmawiać z paroma sprzedawcami i poczytać na ten temat. Różne konstrukcje, siodełka czy położenie kierownicy w kolejnych modelach dostarczą całkiem odmiennych doświadczeń i wrażeń z jazdy.

Pages