kuchnia

Tworzone jest wiele studiów o tematyce turystyki i rekreacji, czy studia kulinarne

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
gastronomia
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Lato i okres zimowy to pory kiedy najwięcej osób przychodzi do biura podróży szukając interesujących ofert podróży. Lato to czas wyjazdów nad wodę tymczasem zimą najczęściej wybieramy się w góry. Turystyka i rekreacja to dziedzina, która bez przerwy się modyfikuje. Turystyka to podróżowanie w celach poznawczych, zdrowotnych, rekreacyjnych lub powiązanych z kultem wyznaniowym.

Wakacje na Podlasiu - zobacz najlepsze miejsce na urlop!

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
wakacje na podlasiu
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny za pasem, a wielu z nas ciągle zapewne nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pośpiech oraz powszednia bieganina nie pozwalają na szczegółowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest urokliwych miejsc, w których nawet w ostatnim momencie odnajdziemy miejsca, jakie pozwolą zregenerować siły przed kolejnymi miesiącami w miejscu pracy.

Planujesz wyjazd w góry? To może Zakopane? Sprawdź, co zapewnia ta popularna polska miejscowość turystyczna!

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
Panorama Zakopane
Author: Alessandro Conti
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej cudownym i najbardziej urokliwym miastem polskich Tatr jest Zakopane. Zwane zimową stolicą Polski każdego roku jest intensywnie odwiedzane przez gości z całej Polski. Zakopane malowniczo położone między górami, oferuje perfekcyjny mikroklimat i to przez cały rok.