buty

Dlaczego bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportu jest tak istotne? Jak zatroszczyć się o nasze bezpieczeństwo?

 • Posted on: 9 April 2018
 • By: addmean
kask rowerowy
Source: pixabay.com
Mówi się, że sport to zdrowie. Rzeczywiście tak jest natomiast należy nie zapominać o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych. W innym wypadku możemy narazić się na utratę naszego zdrowia. O ile w przypadku profesjonalnego uprawiania sportu dba się niesamowicie o bezpieczeństwo, o tyle jeśli sami amatorsko jakiś sport rozpoczynamy uprawiać to niekoniecznie ten temat jest dla nas priorytetowy.

Kochasz zimę? Jeżeli tak, to już w tym momencie poszukaj dobrego sprzętu na snowboard i rozpocznij swoją przygodę ze sportami zimowymi

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Wiele z nas nie toleruje zimy, albowiem przez cały dzień jest minusowa temperatura, na drogach leży śnieg, a noc nadciąga bardzo szybko. Jednakże są i tacy, jacy wprost kochają okres zimowy, bowiem tylko wówczas zdołają poszaleć na stoku. W chwili obecnej w Polsce działa mnóstwo wyciągów w górskich miejscowościach, więc narciarze i snowboardziści nie powinni na co narzekać. Coraz częściej się przydarza, że nasz kraj odwiedzają też zagraniczni globtroterzy, bowiem tylko u nas jest tak baśniowy i jedyny w swoim rodzaju, górski nastrój.

metoda spędzania wolnych chwil

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Biegający mężczyzna
Aktywne życie i spędzanie wolnego czasu w ruchu to warunki niezwykle powszechnie promowane w ostatnim czasie. Zaleca się je w szczególności w obliczu niezdrowego trybu życia, prowadzonego aktualnie przez wielką rzeszę osób. Tego rodzaju styl życia obejmuje zwykle niewielkie ilości aktywności w połączeniu z niezdrowym odżywianiem się i siedzącym stanowiskiem pracy. Takie połączenie skutkuje nierzadko nadwagą i otyłością, a w późniejszym czasie rozmaitymi schorzeniami. Większa część ludzi bardzo dobrze wie, jak wygląda zdrowy styl życia. Znacznie trudniej jest jednak się do tego rodzaju wskazówek na własną rękę zastosować. Wdrożenie zdrowego trybu życia jest o tyle trudniejsze, jeżeli wcześniej dana osoba nie ruszała się prawie w ogóle. Jest to jednak wykonalne i z pewnością przyniesie bardzo wiele korzyści. Jedną z najpopularniejszych obecnie, a zarazem mało wymagających aktywności jest bieganie. Coraz częściej można zaobserwować w miastach biegających ludzi w zróżnicowanym wieku. Dla wielu ludzi staje się to nie tylko sposobem na utrzymanie dobrej formy i szczupłego ciała, ale wręcz sposobem na życie. Później biorą oni udział w różnych wydarzeniach, takich jak na przykład Bieg Katorżnika.

Gdzie warto kupić solidne i oryginalne buty do tenisa?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
buty do tenisa
Author: James Lee
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli grasz w tenisa to na pewno znakomicie wiesz, że ważny jest właściwy strój. Dziś wiele sklepów sportowych oferuje oryginalny strój do tenisa dla kobiet i mężczyzn, jaki nie ogranicza ruchów i jest komfortowy w trakcie gry w tenisa. Bardzo ważnym elementem ubioru są też buty do tenisa. To niezmiernie ważne, aby były one prawidłowo dobrane.

Jak powinno się ubierać na górskie wędrówki, jakie dodatkowe wyposażenie będzie przy tym przydatne

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
zamek w kurtce
Source: pixabay.com
Wędrówki po górach to jeden z popularniejszych sposobów na spędzanie wolnych chwil. Polska ma to szczęście, że praktycznie cały teren południa to mniejsze i większe górskie pasma, łącznie z wysokimi na dwa i pół tysiąca metrów Tatrami. Góry są chętnie odwiedzane w każdej porze roku, i praktycznie w każdym okresie znajdują się chętni do tego, żeby po nich chodzić. Lecz bez względu na to, czy ktoś będzie się wybierał w góry w lecie, przy trzydziestostopniowych upałach, czy też w zimie, to za każdym razem właściwe wyposażenie będzie niezbędne.

Najważniejsze informacje o grze w tenisa ziemnego - w jaki sposób wybrać odpowiedni sprzęt i w jakim miejscu go zakupić.

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Daniela Hantuchová, tenisistka
Author: adidas
Source: adidas
Jednym z najbardziej popularnych sportów, zarówno przyciągających kibiców przed ekrany telewizorów, jak również sportowców do jego ćwiczenia, jest tenis. Zasada tej gry jest niezwykle prosta - trzeba jedynie przebijać niedużą piłeczkę na stronę przeciwnika w taki sposób, żeby uniemożliwić mu jej odbiór.

Odpowiednio ubrani niezależnie od pogody

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Wiele osób uwielbia spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu i nie jest to nic dziwnego – w końcu jest to odpowiedni sposób na to, by odpocząć, dotlenić mózg i z nową siłą zabrać się do kontynuacji konkretnych zadań. Każdy nasz kontakt z naturą bez wątpienia pozytywnie wpływa na nas samych, zarówno od strony fizycznej, jak i psychicznej. Chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, jak wiele mięśni pracuje z chwilą chodzenia po górach, bądź też jak dużo kalorii spalamy biegając po polnych drogach.

Pages