sylwetka

Jak dopasować rakietę tenisową do swoich potrzeb?

 • Posted on: 8 May 2018
 • By: addmean
tenis
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Tenis jest sportem na dzień dzisiejszy coraz popularniejszym. Jeszcze jakiś czas temu w Polsce pokutowało zazwyczaj przekonanie o tym, że jest to dyscyplina tylko dla zamożnych osób, czyli w pewnym sensie elitarna. Ta tendencja powoli się odwraca i aktualnie coraz więcej ludzi najmłodszych i starszych decyduje się na wypróbowanie własnych sił na korcie. Tenis bez wątpienia jest dyscypliną która wymaga sporej energii, a przy tym wyrabiającą koncentrację i formę.

Fitness Poznań oferuje dla każdego zapis

 • Posted on: 12 April 2018
 • By: addmean
umięśniona kobieta
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o figurę okazuje się być niesamowicie ważne. Sporą wagę przywiązuje się dziś do tego, w jaki sposób przedstawia się nasza sylwetka. Czy jest ono jędrne, zgrabne oraz gładkie, a jeżeli takie nie jest, to możemy się spotkać z nieprzychylnymi opiniami na ten temat.

Trener osobisty – świetne rozwiązanie dla tych, którzy pragną popracować nad swoim wyglądem

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
pusta siłownia
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Zdaniem znaczącej części psychologów nie ulega wątpliwości to, że obecnie funkcjonujemy w czasach kultu pięknego, wyrzeźbionego ciała. Ma to związek z faktem, że ludzie, którzy piękniej wyglądają, w większości przypadków robią na nas lepsze wrażenie.

Dlaczego warto stosować suplementację podczas treningów

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Przykład suplementu dla sportowców postaci kreatyny
Author: Maicon
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczynając treningi poleca się uprzednio zasięgnąć porady specjalisty, jeśli chodzi o dostępne na rynku odżywki. To właśnie dzięki nim możemy w znacznym stopniu wspomóc metabolizm oraz najlepiej ustawić nasz organizm na wybraną dyscyplinę sportową.

Full Body Workout, to znaczy przygotowania siłowe dla początkujących

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
na treningu
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Full Body Workout, to znaczy trening siłowy całego ciała, jest zalecany w szczególności jednostkom początkującym. Głównym celem tego treningu jest wzmocnienie wszelkich partii ciała w trakcie jednej sesji. Full Body Workout doskonale przygotowuje ciało do dalszych oraz mocniej intensywnych ćwiczeń, w związku z tym osoby początkujące, które poszukują dobrego treningu siłowego, naturalnie powinny zainteresować się oczywiście tym treningiem.

Zacznij przygodę z bieganiem, trenuj systematycznie i weź udział w zawodach zwanych triathlonem

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
kolarstwo
Author: Ministério da Defesa
Source: http://www.flickr.com
Gdy pragniemy zadbać o swoje ciało i mieć atrakcyjną jak również wysportowaną sylwetkę, trzeba na wstępie zacząć stopniowo zmieniać dietę oraz wprowadzić wysiłek fizyczny. Istotne jest, aby odżywiać się z głową, ale również nie przeciążać w krótkim czasie organizmu. Codzienne treningi mogą zdziałać cuda a także gwarantują wielką satysfakcję z naszych wyników.

Dlaczego musimy chętniej jeździć rowerem?

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to naturalnie nie Chiny czy Holandia - czyli ogólnie rowery wśród mieszkańców naszego kraju no na nieszczęście nie odgrywają aż tak dużej roli. Jednakże pod względem jazdy rowerem, bardzo szybko gonimy trochę bardziej rowerowe narody.

Pages