wycieczka

Pragniesz spędzić niesamowite wczasy? Już dziś poszukaj hotelu w Opolu

 • Posted on: 11 May 2018
 • By: addmean
Restauracja
Author: GoToVan
Source: http://www.flickr.com
Mogłoby się zdawać, iż województwo opolskie nie stanie się zachwycającym miejscem na przeżycie zimowych albo letnich ferii. Osoby, które tak sądzą są w błędzie, albowiem w tym regionie bardzo atrakcyjnie da się spędzić wyjazd.

Zanim zarezerwujesz bilet na autokar

 • Posted on: 19 March 2018
 • By: addmean
autobus piętrowy
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Wiosna to zazwyczaj czas podróży. Wycieczek szkolnych oraz wyjazdów integracyjnych. Wówczas najczęściej korzystamy z pomocy firm przewozowych. Podróżowanie autokarem ma wiele zalet. Niewątpliwie, najważniejszą są finanse. Koszt podróży autokarem jest stanowczo niższy niż w momencie podróżowania własnym samochodem. Zwykle autokar możemy wynająć grupowo.

Które będą najlepsze oferty last minute?

 • Posted on: 13 March 2018
 • By: addmean
budynek w Meksyku
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Czy wiemy w jakich miejscach powinniśmy spędzić urlop?. Jeżeli nadchodzi nasz urlop i łączymy z nim sporo planów, to powinniśmy się zastanowić, w jakie miejsce powinniśmy się na niego wybrać. Mamy szansę wyszukać coś w kraju, albo obmyślić daleką wyprawę.

Cudowny weekend w Budapeszcie – co można zwiedzić, by poznać to rewelacyjne miasto?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Budapeszt
Author: Alessandro Caproni
Source: http://www.flickr.com
Wolny weekend nie jest takim częstym zjawiskiem we współczesnych, zagonionych czasach. Musimy zrobić tak dużo rzeczy, że niekiedy nawet te 2 dni mamy zajęte 24 godziny na dobę. toteż kiedy tylko zaoszczędzimy troszkę czasu, dobrze spożytkować go w szczególnie dobry sposób, a dokładniej – na podróżowanie. Podróże edukują, zapewniają wiele wrażeń oraz doświadczeń, jak również pozwalają fantastycznie spędzać czas z bliską osobą. Miastem, jakie wyjątkowo dobrze odwiedzić, jest Budapeszt. Zorientuj się, z jakiego powodu.

Czy warto zwiedzać Polskę? Jakie miasto na Dolnym Śląsku warto zwiedzić?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
hotel
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy organizują sobie wycieczki w rozmaite zakątki na całym świecie od zarania dziejów. Najgorliwiej rozpatrują jednakże dalekie okolice. Wycieczka za granice państwa bywa ostatnio bardzo popularna. Skąd taka praktyka? Przeważnie decydujemy się na wycieczkę w czasie urlopu. Chcemy wówczas zrelaksować się jak również wygrzać się na słońcu.

Jakie możliwości gwarantuje Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot

 • Posted on: 17 January 2018
 • By: addmean
port gdańsk
Author: Philippe CLABOTER
Source: http://www.flickr.com
Możliwości Trójmiasta są nieograniczone, o czym świadczy nie tylko niezwykle rozbudowana baza noclegowa czy gastronomiczna, ale szczególnie tłumy turystów, tak licznie przybywające o każdej porze roku. Interesujące propozycje dla przyjeżdżających do miasta takiego jak Gdynia to nie tylko odbywający się tu rok rocznie od 2002 roku Heineken Open’er Festival.

Jakie buty w góry?

 • Posted on: 13 November 2014
 • By: addmean
Author: KEEN
Wycieczka w góry z rodziną, przyjaciółmi lub samotna powinna być idealnie zorganizowana, głównie, kiedy chodzi o ekwipunek. Pełne wyposażenie, gdzie prym wieść powinny buty górskie, może dać stuprocentowy komfort oraz całkowite zadowolenie podróżujących. Decydując się na atrakcyjne pod względem cen oraz niezwykle wygodne akcesoria możemy mieć pewność zadowolenia.

Pages