turysta

Piękna wyrzeźbiona sylwetka to cel niejednego zapalonego sportowca. Mocny i regularny wysiłek fizyczny na siłowni niedużymi kroczkami przybliża do takich wyników

 • Posted on: 24 February 2018
 • By: addmean
odżywki na przyrost masy mięśniowej
Naturalnie, by efekt był godny podziwu same ćwiczenia nie starczą. Pomocne są także odpowiednie suplementy, które nie jedynie pozwolą rozwinąć masę mięśniową, ale też dopełniają braki przede wszystkim białka i różnych minerałów utraconych w czasie mocnych ćwiczeń.

Jak odpowiednio przygotować się do jazdy na nartach, żeby nie zakończyło się to groźną kontuzją.

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Zima to okres, gdy wszystkie znane i mniej znane wypoczynkowe ośrodki zapełniają się tłumami spragnionych białego szaleństwa urlopowiczów. Piękne góry, bardzo dobrze rozwinięta baza wyciągów narciarskich i wypożyczalni nart powodują, że wielu ludzi nie będzie sobie wyobrażać zimowych ferii inaczej, niż na stoku narciarskim. Tak naprawdę do rekreacyjnej jazdy nawet nie trzeba posiadać własnego sprzętu, powinien wystarczyć zakup odpowiedniej zimowej kurtki i spodni narciarskich.

Możliwości niedrogiego nocowania w Polsce

 • Posted on: 22 October 2014
 • By: addmean
Unikalna Architektura - Hotel Crocus
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Wybierając się na króciutki weekendowy wyjazd albo na dwutygodniowe wczasy duża część turystów decyduje się na miejsca znane i sprawdzone. Zależnie od preferencji i upodobań można się zdecydować na górskie wędrowanie, żagle na jeziorze albo plażowanie w jednej z nadbrzeżnych miejscowości turystycznych. W każdym takim rejonie znajduje się co najmniej parę miejscowości, kuszących wczasowiczów dużą liczbą atrakcji, i przez to są chętnie odwiedzane i w wakacyjnym okresie, i podczas krótkiego urlopu. Pośród miejscowości nad morzem niewątpliwie dużą popularnością cieszy się Jastarnia. Leżąca w jednym z najbardziej czystych regionów morza Bałtyckiego słynie z piaszczystych, szerokich plaż.

Szklarska Poręba posiada ciekawą i bogatą historię

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
szklarska
Author: littlemoresunshine
Source: http://www.flickr.com
Czym jest truizm? Np. nazywanie akurat Polski jednym z najładniejszych państw na świecie jest najzwyklejszym truizmem. Tylko snobi, którzy wychodzą założenia, że zawsze wszystko co międzynarodowe jest cool, nie zgadzają się z tym osądem. Oczywiście gdy widzimy niesamowite atrakcje w Rosji, USA bądź na obszarze Norwegii, możemy niejako wpaść w malutkie kompleksiki, ale tak naprawdę nie ma najmniejszego sensu uważać, że jesteśmy mniej atrakcyjnym państwem. Miejscowości tego rodzaju zwykle słynne są jedynie ze swojego uzdrowiskowego charakteru i jedynie z tego pobierają korzyści finansowe.

Doceń uroki Polski - polecane opcje na wyjazd

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
hotel
Author: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Source: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe
Cały ten świat jest z pewnością piękny - taki człowiek, który ma samozaparcie, kasę i wolny czas w sumie jest wielkim farciarzem. Ma możliwość odwiedzić praktycznie wszystkie państwa na świecie. Okazuje się bowiem, że w ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem turystów cieszy się Dolny Śląsk. To właśnie tam znajduje się nieprzerwanie wiele nieodkrytych miejsc, które z powodzeniem możemy odwiedzać. Dla wielu z nas teren ten może wydawać się wyjątkowo enigmatyczny, jednakże ilość atrakcji, która jest nas w stanie na bardzo długi czas zatrzymać jest wyjątkowo duża.

Egzotyczne kierunki letnich wypraw

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
widoki Izraela
Author: photoantenna
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy już jesteśmy zmęczeni i pragniemy należnego odpoczynku. Rozmyślamy o cudownych wczasach. Zwłaszcza teraz, kiedy mocniej przygrzało słońce. Okres wakacyjny zbliża się dużymi krokami. Czas wybrać miejsce, gdzie wybierzemy się na urlop. Agencje podróży już od miesięcy wabią nas wspaniałymi zdjęciami w katalogach.

Wybór możliwości jest imponujący

 • Posted on: 17 October 2014
 • By: addmean
apartament
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Zanim jednak podejmiemy decyzję dokąd chcielibyśmy wyjechać, należy rozważyć kilka propozycji. Góry to idealna propozycja dla osób, które lubią dużo zwiedzać i czynnie spędzać czas na na łonie natury. Z pewnością małżeństwa z małymi dziećmi bardziej cenią sobie wakacje na morzem. Przede wszystkim dlatego, że maluchy doskonale bawią się na plaży, gdzie mogą spokojnie spędzać czas. Są jednak i aktywni rodzice, których istotniejszą sprawą niż spokój jest wakacyjna przygoda.