Egipt

Pobyt za granicą - na co muszą zwrócić uwagę podróżujący

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
Egipt, wakacje w Egipcie
Obecnie coraz więcej Polaków decyduje się na zagraniczny wyjazd w ramach wakacji. Czas wolny spędzany w innych państwach wykorzystywany jest w różny sposób. Część ludzi wybiera wypoczynek w większości bierny, wybierając się do krajów o cieplejszym niż polski klimacie. W takich sytuacjach nie powinno się jednak zapominać, że w tak zwanych ciepłych krajach także jest wiele do zwiedzania. Jednak dla osób posiadających pracę fizyczną wakacyjne leniuchowanie może być najkorzystniejsza metodą wypoczynku.

Organizowanie wyjazdów incentive

  • Posted on: 29 October 2014
  • By: addmean
badania marketingowe w firmie
Author: TedsBlog
Source: http://www.flickr.com
Okres urlopów dobiegł końca. Sporo Polaków mimo to wybiera się na urlopy właśnie teraz, a każde biuro podróży ma ciekawą ofertę w tym czasie. Przesłanek takich wyborów jest sporo. Primo: odrobinę zimniejsza pogoda w tropikalnych częściach świata jest naprawdę atrakcyjniejsza, jeśli ktoś nie znosi upałów.

Wycieczki zagraniczne tego roku

  • Posted on: 26 October 2014
  • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Jeśli kogoś interesują słoneczne wakacje to Turcja jest odpowiednim miejscem. Nie zabraknie tam na pewno ciepłych wód, piaszczystych plaż i ciekawych widoków. Jednak przed wyborem miejsca należy przemyśleć kilka kwestii. Jakie miasto wybrać? Potrzebujemy kurortu z basenem, czy wybierzemy kąpiel w morzu.

Majorka atrakcyjnym miejscem na wakacje

  • Posted on: 23 October 2014
  • By: addmean
Widok na Majorkę
Author: Martin Weinhardt
Source: http://www.flickr.com
Popularne kierunki, rejsy? Jeśli planujemy urlop po europejskiej stronie akwenu mamy do wyboru podróż do celu sposobem lądowym. Wszelkie niewygody minimalizują zaoszczędzone pieniądze za bilet. Planującym urlop z większymi możliwościami finansowymi pozostają loty. Rezerwacje, kilka godzin na lotniskach i już stąpamy po innym, podzwrotnikowym świecie.

Do Hiszpanii biegiem!

  • Posted on: 17 October 2014
  • By: addmean
wycieczki, last minute, wakacje
Source: http://www.travelshops.pl/
Czasami zdarza się, że przyjemna perspektywa urlopu pojawia się w nietypowym, bo jesiennym momencie. A słońce? - zastanawiamy się zwykle. Jednak gdy popatrzeć na jesienny urlop z innego punktu widzenia, dojdziemy do wniosku, że ta najbardziej melancholijna pora roku jest idealna na wakacje. Co więcej, naprawdę istnieje duża ilość osób, którym jesień wcale nie kojarzy się z końcem wakacji.