kurorty

Dlaczego warto pojechać na parę dni do Ciechocinka i zarezerwować nocleg w ośrodku spa

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
relaks w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
W czasach Polski Ludowej Ciechocinek był tak niezwykle popularną miejscowością uzdrowiskową, że na każdym kroku można było usłyszeć nazwę wcześniej wymienionego miasta. Pamiętajmy, że to właśnie tutaj przez chwilę toczy się akcja serialu "Daleko od szosy".

Gdzie najlepiej wypocząć w górach? Mamy paru dobrych pomysłów.

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
góry i wypoczynek
Author: Beraldo Leal
Source: http://www.flickr.com
Spędzanie urlopu i generalnie wolnego czasu w okolicach górskich jest ostatnio coraz popularniejsze. Popularność ta rośnie razem ze wzrostem liczby miłośników aktywnego wypoczynku. Wolny czas nad morzem na przykład kojarzony jest zwykle tylko z biernym spędzaniem chwil, w przeważającej liczbie polegającym na leżeniu na plaży i pływaniu w morzu.

Ciechocinek – wspaniałe miejsce na wakacyjny wypoczynek

 • Posted on: 17 January 2018
 • By: addmean
SPA Łazienki II w Ciechocinku
Author: Łazienki II
Source: http://lazienkiresort.com
W dzisiejszych czasach można zaobserwować powtórny wzrost popularności niedawno docenianych miejsc wczasowych, takich jak choćby Ciechocinek. Miejscowości takie przez ostatnią dekadę nie były chyba zbyt atrakcyjnymi regionami, czego ważną przyczyną były pejoratywne stereotypy, które nawarstwiły się od czasów minionego ustroju.

Wolne w zimie

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
gory-widok
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Polacy cały czas niezwykle chętnie wypoczywają zimą w górskich miejscowościach. Na wzór krajów zachodnich nierzadko wybierają aktywny tryb wypoczynku. Zima jest bowiem wspaniałym czasem do utrzymania aktywności, zwłaszcza dla ludzi którzy pragną utrzymać letnią kondycję. Coraz częściej słyszy się jednak o ludziach, którzy lubią w okresie zimowym odpoczywać także na wybrzeżu. Do tej grupy ludzi zalicza się zazwyczaj miłośników biegania i jazdy na rowerze, którzy lubią aktywne spędzanie chwil w wyludnionych kurortach, które latem są pełne ludzi.

Domki letniskowe nad jeziorem w godnej rekomendacji ofercie

 • Posted on: 14 November 2014
 • By: addmean
jezioro
Author: Richard Heyes
Source: http://www.flickr.com
Najczęściej jeździliśmy na rodzinne wczasy za granicę. Przyzwyczailiśmy się do wielkiego luksusu, który zapewniają nam zagraniczne kurorty. Gorące plaże, błękitne morze oraz aura, która nigdy nas nie zawiedzie w czasie całego pobytu to główne zalety spędzania urlopów za granicą. Uwielbiamy odpoczywać w takich luksusowych warunkach, sącząc kolorowe napoje.

Turystyka

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
morze w Bułgarii
Author: Athena Lao
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej biur podróży – w Internecie i biur miejscowych – proponuje wyprawy do dalekich miast i kurortów. De facto wyszukać można propozycje podróży do każdego miejsca na świecie. Rajskie podróże mogą stanowić pamiętną przygodę, a Malediwy wczasy życia. Ocean Indyjski ze swą specyfiką zapewnia mnóstwo interesujących miejsc, zarówno do odwiedzenia, jak i dokładniejszego ich poznania.

Wakacje w sezonie zimowym i letnim

 • Posted on: 17 October 2014
 • By: addmean
zachód słońca nad morzem
Author: James Willamor
Source: http://www.flickr.com
Wreszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O pogodnych dniach marzyliśmy już tak długo. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W długie, chłodne wieczory umilaliśmy sobie czas, przeglądając radosne zdjęcia z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko nikt nie patrzył, studiowaliśmy ulotki biur turystycznych poszukując najkorzystniejszych ofert. W czasie zimy warto udać się do małego państewka Andory przylegającej do granic Hiszpanii.