Biura podróży

Które będą najlepsze oferty last minute?

 • Posted on: 9 June 2018
 • By: addmean
budynek w Meksyku
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Czy wiemy gdzie musimy przeżyć urlop?. Jeżeli zbliża się nasz wypoczynek i łączymy z nim wiele planów, to powinniśmy się namyślić, w jakie miejsce musimy się na niego udać. Możemy wyszukać coś w kraju, albo wymyślić dalszą wyprawę.

Spontaniczny lot do innego państwa staje się modny

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Praga
Source: www.orlicatravel.pl
Krótkie wypady do obcych krajów stały się niebywale modne, tak że coraz więcej ludzi postanawia, żeby nawet bez brania urlopu polecieć nawet w weekend do Czech albo Szwecji.
Wszystko to dzięki postępowi technologicznemu oraz wzrastającej ilości biur podróży.

W jakim miejscu wskazane jest poszukiwać ciekawych pomysłów na nasz wakacyjny wyjazd?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Most w Niemczech
Author: Moultrie Creek
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że czas wakacyjny jest przez nas bardzo oczekiwany. Możemy w tym okresie nareszcie aktywnie odpocząć od każdych trosk życia codziennego, które na pewno nie wpływają wartościowo na nasze samopoczucie.

W które miejsca pożądane byłoby pojechać na wakacyjny wypoczynek?

 • Posted on: 2 November 2014
 • By: addmean
wycieczka do Egiptu
Author: Alexander Baranov
Source: http://www.flickr.com
Obecnie Polacy podróżują w różne zakątki świata – wybierane są szczególnie gorące tereny takie jak Egipt, Turcja, Hiszpania czy Grecja. Ceny za wyjazd znacznie idą w dół przede wszystkim po zakończeniu typowo wakacyjnych miesięcy lipiec – sierpień. Licząc od września można odszukać propozycje naprawdę w ciekawych cenach, przy czym w licznych krajach wciąż w tym okresie utrzymują się korzystne warunki pogodowe, gdzie np. temperatury wynoszą 30 stopni i więcej, a na dodatek we wrześniu czy w październiku wybrzeża są mniej zatłoczone i regionalne ceny choćby za pamiątki także są niższe. W tym miejscu należałoby także podkreślić, że bez wątpliwości nasze preferencje co do miejsca spędzania wakacji są raz za razem niesłychanie różnorodne, niemniej wprawdzie na podstawie naszych zwyczajów stosunkowo łatwo i w wielu przypadkach prosto jesteśmy w stanie określić nasze preferencje wakacyjne.

Zagraniczny wyjazd na wypoczynek dobrze nam zrobi

 • Posted on: 31 October 2014
 • By: addmean
bułgarskie morze
Author: Athena Lao
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie sobie wakacji w połowie roku to nic złego. Wskazane jest nieustannie zaznajamiać się z najnowszymi propozycjami wyjazdowymi tak dla singli, jak i dla par czy dla rodziny. Rodzinne wyjazdy, takie jak przykładowo majówka 2014, cieszą się popularnością wśród osób zainteresowanych, którzy nierzadko wskazują sobie wzajemnie określonych organizatorów. Wcale nie musimy wydawać na ten cel dużo pieniędzy oraz dokładać wielu starań, aby wszystko było zorganizowane jak najlepiej.

Wycieczki zagraniczne tego roku

 • Posted on: 26 October 2014
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Jeśli kogoś interesują słoneczne wakacje to Turcja jest odpowiednim miejscem. Nie zabraknie tam na pewno ciepłych wód, piaszczystych plaż i ciekawych widoków. Jednak przed wyborem miejsca należy przemyśleć kilka kwestii. Jakie miasto wybrać? Potrzebujemy kurortu z basenem, czy wybierzemy kąpiel w morzu.

Podróżowanie dawniej i współcześnie

 • Posted on: 17 October 2014
 • By: addmean
relaks na wakacjach
Author: Alquiler de Coches
Source: http://www.flickr.com
Im szczególniej pojawiają na horyzoncie się wakacje, tym szczególniej wszyscy rozmyślają nad kwestią tego, jak dokładnie chcieliby je spędzić. Oczywiście, każdy bez wyjątku ma na to prywatne pomysły. Istnieją takie osoby, które mają chęć spędzać urlop w kraju, a są i te, jakie wyjątkowo z ochotą wyjadą poza granice Polski. Całość z tym związana będzie uzależniona od czyjegoś osobistego sposobu spędzania urlopu. Dlatego stosownie będzie dokładnie sobie określić, w jakiego rodzaju warunkach ma ochotę się spędzić wakacje\wczasy. W ten sposób z pewnością będą to udane wczasy.