aktywność

Lato na końskim grzbiecie – nowy trend dla osób w dowolnym wieku

  • Posted on: 5 December 2017
  • By: addmean
szkółka jeździecka
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Lato to czas gdy znacznie więcej się ruszamy wydobywając się z wygodnej przestrzeni kanapy. W ostatnich latach tysiące osób szuka coraz bardziej efektywniejszych i unikalnych środków do spędzania wolnego czasu połączonych z możliwością wyraźniejszego wyrażenia swoich zapatrywań.

Hulajnogi i plecaki od doświadczonego, faworyzowanego sklepu 4F

  • Posted on: 11 July 2016
  • By: addmean
sport
Author: Leo-setä
Source: http://www.flickr.com
Sklep sportowy oraz turystyczny 4F oferuje doskonałej jakości odzież, akcesoria dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Marka ta dynamicznie działa już od wielu lat, oferując towary wysokiej jakości, dzięki czemu cieszy się ona okazałym zainteresowaniem Konsumentów. Poszukując markowej, stabilnie wykonanej i dobrej odzieży czy akcesoriów sportowych oraz turystycznych, warto zapoznać się z ofertą sklepu 4F.

Pomocne przedmioty niezwykle przydatne dla uprawiających sport

  • Posted on: 18 October 2014
  • By: addmean
jogging nad morzem
Author: David van der Mark
Source: http://www.flickr.com
Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Bez wątpienia piłka, wbrew temu, że nasi zawodnicy kiepsko wypadli podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych występów były śledzone przez miliony rodaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej widowni. Podobnie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.