gospodarka

Wakacje to okres gdy nad Bałtyk przyjeżdżają tysiące urlopowiczów

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
morze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Piaszczyste plaże, szczególnie w słonecznie dni, są wypełnione spragnionymi słońca i wody wczasowiczami, a po zapadnięciu zmroku w knajpkach i restauracjach trudno o jakiś wolny stolik. Ponieważ sezon nad polskim morzem może trwać raptem przez okres dwóch miesięcy, to przez ten okres kumulują się urlopy wszystkich, którzy pragną choć chwilę wypocząć przy szumie fal.

Czy Polska posiada szerokie zaplecze transportowe?

  • Posted on: 24 October 2014
  • By: addmean
Transport kolejowy
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Transport z pewnością od niezwykle wielu lat uznawany za dziedzinę gospodarki, która niewątpliwie posiada duży potencjał. Eksperci również niejednokrotnie potwierdzają te teorie, odważnie mówiąc, iż możliwości Polski w tej branży często przekraczają europejskie średnie. Krótko mówiąc, jest to bez wątpienia niezmiernie atrakcyjny sektor go gospodarki, dzięki któremu niewątpliwie znacznie wpłynie to na polepszenie naszej sytuacji na arenie międzynarodowej, która jak wiemy wielokrotnie jednakże jest ogromnie niestabilna. W tym miejscu pożądane byłoby również wspomnieć, że transport ogromnie wielokrotnie wymieniany jest jako główne miejsce zatrudnienia dla potencjalnych bezrobotnych.

Transport i spedycja

  • Posted on: 18 October 2014
  • By: addmean
planowanie transportu
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Procesy takie jak między innymi transport na Białoruś na pewno będą z tą dziedziną połączone. Logistyka zawiera w sobie aspekty z ekonomii oraz zarządzania. Interesuje się dbaniem o odpowiednie warunki przechowywania ładunków i tym podobne aspekty. Niezwykle ważną sprawą dla logistyki jest także wybór właściwego klienta i spełnienie jego wymagań jak najdokładniej w wyznaczonym czasie. Specjalistyczne firmy warte polecenia znajdziesz tutaj.