zima

Kochasz zimę? Jeżeli tak, to już w tym momencie poszukaj dobrego sprzętu na snowboard i rozpocznij swoją przygodę ze sportami zimowymi

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
snowboard
Author: Eelke
Source: http://www.flickr.com
Wiele z nas nie toleruje zimy, albowiem przez cały dzień jest minusowa temperatura, na drogach leży śnieg, a noc nadciąga bardzo szybko. Jednakże są i tacy, jacy wprost kochają okres zimowy, bowiem tylko wówczas zdołają poszaleć na stoku. W chwili obecnej w Polsce działa mnóstwo wyciągów w górskich miejscowościach, więc narciarze i snowboardziści nie powinni na co narzekać. Coraz częściej się przydarza, że nasz kraj odwiedzają też zagraniczni globtroterzy, bowiem tylko u nas jest tak baśniowy i jedyny w swoim rodzaju, górski nastrój.

Na pewno Zieleniec kwatery zaoferuje nam w korzystnych kwotach

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
pokój
Author: katsrcool (Kool Cats Photography) 1,000,000 + View
Source: http://www.flickr.com
Istnieją obywatele, którzy uwielbiają góry jedynie latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam jedynie zimą. A przecież są one wspaniałe o każdej porze roku oraz za każdym razem może nas w nich zadziwić coś odmiennego. Nie mniej najistotniejsze jest tutaj to, by wyjechać w takie miejsce, gdzie naprawdę znajdziemy wszystko co dla nas potrzebne oraz abyśmy na pewno wrócili usatysfakcjonowani z takiego wypadu.

Niedrogi zimowy wyjazd na narty – jak znaleźć interesującą ofertę, która nas zaciekawi? Parę praktycznych porad

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Narty biegowe, biegówki
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Jeszcze kilka tygodni i w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują ciepło, wiosnę oraz słońce) to niezbyt dobre wieści. Jest jednak spora grupa osób, która bardzo cieszy się na wieść o śniegu – to narciarze, a także miłośnicy snowboardu. To oni są najbardziej zadowoleni, gdyż będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez wiele miesięcy. Sezon może rozpocząć się nawet pod koniec listopada, a czasami trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty żeby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak to zrobić?

Organizowanie urlopu zimą na stoku narciarskim

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
narty
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba osób na dzień dzisiejszy poza wypoczynkiem letnim decyduje się również na pewną ilość wolnych chwil zimą. Spora liczba pracowników specjalnie bierze wolne w zimie, by móc udać się w ulubiony region w górach. Bez wątpienia najpopularniejszą zimową dyscypliną praktycznie od zawsze jest narciarstwo. Dyscyplina ta jest raczej prosta, nauka większości ludzi nie sprawia dużych problemów. W zasadzie jazdy na nartach aktualnie uczą się nawet małe dzieci.

Sklep sportowy: masażery, śpiwory, dart itp.

 • Posted on: 20 October 2014
 • By: addmean
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Author: Highland
Source: Sport-Shop.pl
Wszystko do czego dąży się w obecnych czasach - zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie jest dobra dla każdego, ale pora zaufać, że sport to samo zdrowie. Obecnie trwa pogoń za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy chcąc osiągnąć to w sztuczny i wymuszony sposób. A wyjście jest inne. Nie istotne jaka jest właśnie pora roku, zawsze uprawiać można sporty sezonowe.

Ogumienie i standardy

 • Posted on: 20 October 2014
 • By: addmean
Ciche i szybkie napędy firmy Nice pozwalają sterować bramą bez wysiadania z samochodu.
Author: Nice
Source: Nice
Nie należy nikogo przekonywać, iż każda pora roku charakteryzuje się inną aurą, a co się z tym łączy, także kolejnych warunków powinniśmy się spodziewać na drogach. Kiedy chcemy mieć pewność, iż bezpiecznie dojedziemy do celu, to bez wątpienia musimy nie tylko dopasować naszą jazdę do konkretnej pory roku, lecz jeszcze w dodatku także odpowiednio przygotować nasz wóz. Także opony ciężarowe powinny być wytrzymałe na długą pracę przez wiele godzin, a więc nie powinny się zbytnio przegrzewać, by w taki sposób nie ulegały zbyt dużej eksploatacji. Opony ciężarowe głównie muszą być wytrzymałe, co jest wyjątkowo ważne, mając na uwadze fakt, że pojazdy ciężarowe są bardzo ciężkie, a do tego przewożą często nawet kilkutonowe ładunki, a więc praca opon jest zdecydowanie bardziej obciążona, a muszą one zapewnić wysokie bezpieczeństwo na drodze.

Sposoby na zgrabną sylwetkę

 • Posted on: 19 October 2014
 • By: addmean
biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
Nie ma znaczenia czy jest lato czy wiosna, zawsze znajdzie się sport sezonowy, który można uprawiać. Nie wykluczone, że zima nakłoni nas na sprzęt fitness (zapraszamy) w siłowni, natomiast cieplejszą porą można wybrać się na rolki lub przejażdżkę rowerową do parku. Zmiany na ciele, przypływ chęci do życia i energii widać już po krótkim czasie od rozpoczęcia regularnych treningów. Daje mam to wiele motywacji do następnych ćwiczeń, dlatego można nazwać to pozytywnym błędnym kołem. Hulajnogi w znakomitych cenach - Różnego rodzaju propozycje producenta, na które natrafić możemy w sklepie, który oferuje certyfikowany sprzęt sportowy , zadziwiają wciąż potencjalnych właścicieli. Hulajnogi znajdziemy w pełni wyposażone [link], w niezwykle interesujących kompletach – także interesujących ze względu na bardzo korzystną cenę.

Pages