tenis

Jak dopasować rakietę tenisową do swoich potrzeb?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
tenis
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Tenis jest sportem na dzień dzisiejszy coraz bardziej popularnym. Jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce pokutowało zazwyczaj przekonanie o tym, że jest to dziedzina wyłącznie dla zamożnych osób, czyli w pewien sposób elitarna. Ta tendencja z wolna się odwraca i obecnie coraz więcej osób młodych i starszych decyduje się na wypróbowanie swoich sił na korcie. Tenis z pewnością jest dyscypliną wymagającą sporej energii, a do tego wyrabiającą refleks i kondycję.

Gdzie oglądać tenis

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Które sporty są ukochane przez Polaków? Na pewno piłka nożna, mimo faktu, że nasi piłkarze słabo grali podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych występów były oglądane przez miliony Polaków. To powszechna sytuacja, że zwycięstwa w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Analogicznie prezentuje się tenis live.

Gdzie warto kupić solidne i oryginalne buty do tenisa?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
buty do tenisa
Author: James Lee
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli grasz w tenisa to na pewno znakomicie wiesz, że ważny jest właściwy strój. Dziś wiele sklepów sportowych oferuje oryginalny strój do tenisa dla kobiet i mężczyzn, jaki nie ogranicza ruchów i jest komfortowy w trakcie gry w tenisa. Bardzo ważnym elementem ubioru są też buty do tenisa. To niezmiernie ważne, aby były one prawidłowo dobrane.

Porządna piłka do gry w tenisa to połowa sukcesu.

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
piłka tenisowa
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
Tenis ziemny, dawniej powszechnie uznawany za dyscyplinę przeznaczoną dla dżentelmenów, biegających po boisku w szykownych długich spodniach i koszulach, powoli przekształcał się i współcześnie należy do najpowszechniejszych sportów dla zawodowych graczy jak i amatorów na całym świecie. Niezaprzeczalnym walorem tenisa ziemnego jest to, że może go trenować praktycznie każdy, bez względu na lata czy warunki wydolnościowe. Również sprzęt do trenowania w tenisa zrobił się ogólnie dostępny i mniej kosztowny. Wbrew obiegowym opiniom, wybór porządnej rakiety, piłki oraz właściwie dopasowanego ubrania posiada spore znaczenie i znacznie może podwyższyć komfort trenowania i tym samym mieć wpływ na wyniki na boisku tenisowym.

Jakie obuwie do tenisa należy wybrać?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
piłka tenisowa
Author: HausOf_Diegoo
Source: http://www.flickr.com
Pasjonaci gry w tenisa na pewno wiedzą, iż w tej grze nie tylko sprzęt posiada ważne znaczenie. Naturalnie, grając w tenisa, powinno zaopatrzyć się w należyte paletki do tenisa, i także piłki tenisowe. Sprzęt do tenisa znajdziemy w wielu biegłych, sportowych sklepach. Oferta jest bogata i modna, wobec tego z pewnością uda nam się odnaleźć doskonały dla siebie sprzęt do gry. Powinno poznać się z fascynującą ofertą sklepów internetowych. Jest ona przestronna i atrakcyjna, masa ludzi ochoczo nabywa sprzęt do tenisa właśnie przez Net.

Co powinieneś wiedzieć zanim zaczniesz trenować grę w tenisa?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
tenis
Author: Tatiana
Source: http://www.flickr.com
Tenis ma wyjątkowo długą, sięgającą czasów średniowiecza historię. Sport ten niezwykle szybko stał się popularny na terenie całego kontynentu europejskiego. Na chwilę obecną także jest sportem bardzo popularnym i chociaż kiedyś określano go mianem kry królewskiej nie jest obecnie dostępny tylko dla elit.

Pages