sport

Sklep z markową ubraniami do ćwiczeń

 • Posted on: 13 March 2018
 • By: addmean
Uprawianie sportu dla zdrowia
Author: Rahul Nair
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie zwłaszcza w większych miejscowościach można znaleźć bardzo wiele różnorodnych sklepów z akcesoriami sportowymi. Bierze się to po części z rosnącej popularności ćwiczeń fizycznych, ale również z rozwijającej się technologii w aspekcie przykładowo sprzętu sportowego. W punktach tego rodzaju znaleźć można produkty potrzebne do uprawiania rozmaitych dyscyplin sportu, zarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Niezawodna medycyna sportowa we Wrocławiu, czyli jak efektywnie zrehabilitować kręgosłup i inne.

 • Posted on: 13 February 2018
 • By: addmean
Sportowiec
Author: Adidas
Source: Adidas
Sławne polskie przysłowie przekonuje, że sport to zdrowie. I w sumie nie sposób się z nim nie zgodzić. W trakcie uprawiania sportu do naszego mózgu przedostają się hormony szczęścia, czyli endorfiny. Ciało staje się silne, wytrzymałe oraz elastyczne. Dodatkowo spotykamy się z przyjaciółmi, najczęściej na świeżym powietrzu, wszyscy są zadowoleni. Na nasze nieszczęście sport to nie zawsze samo zdrowie. Życiu sportowców, nie tylko wyczynowych, także amatorom, zdarzają się kontuzje. Na szczęście zazwyczaj są to drobne urazy, innymi razy poważne dolegliwości. Nawet pozornie najdrobniejsze stłuczenia, takie, którymi nie zawracamy sobie głowy, mogą odezwać się po jakimś czasie.

Jak polepszyć swoją kondycję, wygląd oraz zdrowie? W jaki sposób najlepiej trenować? Jaka aktywność jest dobra na początek?

 • Posted on: 11 February 2018
 • By: addmean
kije trekkingowe
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Aktywność powinna być zarezerwowana każdego dnia. Za jej sprawą można utrzymać idealną formę przez lata, ale również liczyć na dobre wyniki sprawnościowe w przyszłości.

Jak dopasować rakietę tenisową do swoich potrzeb?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
tenis
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Tenis jest sportem na dzień dzisiejszy coraz bardziej popularnym. Jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce pokutowało zazwyczaj przekonanie o tym, że jest to dziedzina wyłącznie dla zamożnych osób, czyli w pewien sposób elitarna. Ta tendencja z wolna się odwraca i obecnie coraz więcej osób młodych i starszych decyduje się na wypróbowanie swoich sił na korcie. Tenis z pewnością jest dyscypliną wymagającą sporej energii, a do tego wyrabiającą refleks i kondycję.

Wysokiej jakości suplementy diety dla uwielbiających sport

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
aminokwasy bcaa
Author: fbb.pl
Source: fbb.pl
Na polskim rynku istnieje mnóstwo produktów, które są bardzo przydatne dla naszych sportsmenów oraz pomagają im uzyskać wymarzony wygląd. Jednak należy zawsze pamiętać o tym, że tego rodzaju odżywki trzeba przyjmować z rozwagą. No, bo wiadome jest, że to, co dla jednego sportowca jest dobre, dla innego wcale musi takie być.

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Większość osób marzy o szczupłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej oraz pomału zdejmujemy zimową garderobę. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z regularnych ćwiczeń i pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?

Jak kształtują się początki jeżdżenia na snowboardzie? w jaki sposób się do tego zabrać?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
zima
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Snowboard jest dość młodym sportem, powstał dopiero z końcem lat sześćdziesiątych. Uprawiać go natomiast może każdy z nas, gdyż jest sportem dla osób młodych duchem, to znaczy bez względu na wiek. Styl i sposób poruszania się na snowboardzie jest dość swobodny, natomiast jak się nabierze trochę wprawy, jest jakby bezwysiłkowy. Uczenia jazdy na tym sprzęcie można zacząć dość wcześnie, już od 5-6 lat, zaś nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć naukę dosyć późno, nawet w wieku 60 lat. Żeby natomiast dobrze się przygotować należy rzecz jasna zaopatrzyć się w najważniejszy sprzęt, jak wiązania do snowboardu.

Pages