boisko

Jakie powinno być elementarne wyposażenie treningowe trenujących w piłkarskich klubach zawodników.

  • Posted on: 1 June 2018
  • By: addmean
koszulki piłkarskie
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Piłka nożna od dawna jest najpopularniejszym ze sportów w naszym kraju, mimo że reprezentacja oraz kluby nie zawsze dawały powód do zadowolenia swoją grą. Jednak przez długi okres czasu mocno zaniedbano naukę dzieci i młodzieży, co prawda różnych klubów było dość dużo, lecz różnie z nimi bywało.

W jaki sposób może wyglądać wyekwipowanie profesjonalnego golkipera?

  • Posted on: 10 November 2014
  • By: addmean
bramkarstwo
Author: Potomac U11 Soccer 2013-2014
Source: http://www.flickr.com
Jeśliby zrobić badanie sondażowe wśród polskiego narodu i zadać pytanie o najważniejszą - według nich, narodową dyscyplinę sportu, ewidentnie większa liczba biorących udział w sondażu odrzekłaby: piłka nożna. Zadziwiające mając na uwadze fakt, że nasza drużyna od kilku już sezonów nie zapewniła nam szczególnych powodów do dumy. Skąd więc taka odpowiedź? Może stąd, że piłka nożna to nie tylko wyniki. To tłumy kibiców, dzieci, rodzice trzymający kciuki, a dla każdego liczy się tylko jeden cel – wspaniała rozgrywka, okraszona nutką pozytywnej rywalizacji. To także tłumy spragnionych wrażeń kibiców, dzieci, rodzice dopingujące drużyny, a wszystkim przyświeca jeden cel – dobra zabawa, z dodatkiem pozytywnej rywalizacji. Piłka nożna ma to szczęście by cieszyć się w Polsce, niezmienną popularnością.

Zachwycające propozycje z kolejnej kolekcji obuwia Nike

  • Posted on: 18 October 2014
  • By: addmean
buty piłkarskie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Fani piłki nożnej wiedzą, że aktualnie to właśnie korki Lewandowskiego zwyciężają i są szczególnie często wybieranym modelem zarówno przez amatorów, jak i profesjonalnych piłkarzy. Buty piłkarskie, które spełniają wszystkie wymogi graczy, to właśnie nowy model obuwia Nike. Żaden poprzedni model z ubiegłych ofert nie robił tak dużego wrażenia, dlatego właśnie tego typu obuwie preferowane jest w szczególnym stopniu.