dieta

Niedługo wakacje i myślisz, gdzie się wybrać, aby poprawić rzeźbę swego ciała – zobacz propozycje

 • Posted on: 5 December 2017
 • By: addmean
trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Kiedy dobiega końca kwiecień wielu Polaków zaczyna myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów. I oczywiście o doskonałym wyglądzie swojego ciała. Dlaczego? Nadchodzą powoli wakacje, piękna plaża – każdy pragnie się dobrze prezentować. Co należy zrobić?

Odpowiednia dieta a także zajęcia z trenerem mogą odmienić twoje życie i twoją sylwetkę

 • Posted on: 5 December 2017
 • By: addmean
trening
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie coraz więcej z nas troszczy się o swoje zdrowie oraz sylwetkę. Piękne, wysportowane ciało nie jest jedynie domeną sportowców- każdy z nas może czuć się lepiej we własnym ciele tudzież poprawić stan zdrowia.

Treningi przygotowujące do triathlonu

 • Posted on: 5 December 2017
 • By: addmean
jazda na rowerze
Author: Blaye Cotes de Bordeaux
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach jest moda na uprawianie sportu. Ludzie dla zdrowia próbują ćwiczyć. Ale są też osoby, które raczej nie są amatorami, a stawiają na prawdziwy wycisk. Wybierają wtedy triathlon Warszawa to świetne miejsce na starty w tego typu imprezie. Zawody triathlonowe odbywają się w różnych miejscowościach w Polsce. Warto z pewnym wyprzedzeniem się na nie zapisać. Jednak owe zapisanie się na triathlon to nie wszystko. Bez względu na, to w którym miejscu chcemy brać udział w triathlonie na początek powinniśmy się porządnie przygotować.

Najdoskonalszy trening i dieta kulturysty w zasięgu twojej dłoni

 • Posted on: 4 December 2017
 • By: addmean
trening kapturów
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Troska o własne ciało to nie jest łatwa kwestia. To nie tylko uczęszczanie na siłownię. To również odpowiednia dieta wspomagająca rozwój mięśni.


Ważne jest to, abyśmy uruchamiali w miarę możliwości sporo partii mięśniowych.

Należy ćwiczyć - choćby nawet we własnym domostwie!

 • Posted on: 25 October 2014
 • By: addmean
para podczas joggingu
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Znalezienie odpowiedniego roweru nie jest takie łatwe jakby się mogło w pierwszej chwili wydawać. Od tego w jakich warunkach będziemy jeździć zależą elementy tworzące nasz dwukołowiec. Opłaca się odwiedzić niejeden sklep rowerowy (np. TU), porozmawiać z paroma sprzedawcami i poczytać na ten temat. Różne konstrukcje, siodełka czy położenie kierownicy w kolejnych modelach dostarczą całkiem odmiennych doświadczeń i wrażeń z jazdy.

Turystyka

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
morze w Bułgarii
Author: Athena Lao
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej biur podróży – w Internecie i biur miejscowych – proponuje wyprawy do dalekich miast i kurortów. De facto wyszukać można propozycje podróży do każdego miejsca na świecie. Rajskie podróże mogą stanowić pamiętną przygodę, a Malediwy wczasy życia. Ocean Indyjski ze swą specyfiką zapewnia mnóstwo interesujących miejsc, zarówno do odwiedzenia, jak i dokładniejszego ich poznania.