Włochy

Zaplanuj wspaniałe wakacje wraz z ofertą biur podróży, obecnie nie brakuje u nich ciekawych wyjazdów

  • Posted on: 12 May 2018
  • By: addmean
costa brava last minute
Author: Daniel70mi
Source: http://www.flickr.com
Co jakiś czas należy uciec od pracy oraz wyjechać w jakieś ładne miejsce, które proponuje idealne okoliczności do odpoczynku. Obecnie wielkim powodzeniem u konsumentów cieszą się wyjazdy organizowane przez biura podróży.

Italia to niesamowity kraj! Zobacz czemu

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
rzym
Author: april
Source: http://www.flickr.com
Który kraj jest najpiękniejszy? Jeżeli przyjąć, iż tak naprawdę taki kraj istnieje, bez dwóch zdań wielce urokliwe są gorące Włochy. Co za piękny kraj! Co prawda od długiego czasu są w znacznym kryzysie ekonomicznym, lecz i tak Włosi zasadniczo potrafią bawić się, brać z życia wszystko to co najlepsze.

Co powoduje, że znaczna część polskiego społeczeństwa kocha Italię?

  • Posted on: 6 January 2018
  • By: addmean
włochy - koloseum
Author: Luca Serazzi
Source: http://www.flickr.com
Tytuł owego artykułu naturalnie wcale nie oznacza, iż wyłącznie Polacy kochają Italię. W końcu Włochy to nieustannie najpopularniejsza europejska destynacja wśród Kanadyjczyków, Rosjan czy Francuzów. Co powoduje, że uwielbiamy tak mocno Włochy?

Włochy to piękny kraj! Zobacz dlaczego

  • Posted on: 18 October 2014
  • By: addmean
rzym
Author: april
Source: http://www.flickr.com
I pewnie z tej przyczyny nie ma wielu ludzi, zwłaszcza naszych rodaków, którzy nie przepadaliby za bardzo za Południowcami. No dobrze, lecz to tak naprawdę nie jest artykuł o ludziach. Jakie w takim razie miejsca są w szczególności urokliwe? Zapewne zabraknie doby na umieszczenie autentycznie wszystkich interesujących miejsc położonych na terenie Italii. Niesamowite jest Bolzano, a więc średniej wielkości miasto zlokalizowane w pięknych górach. W sumie kiedy jesteśmy w tym mieście, możemy tak jakby dojść do takiego wniosku, że mieszanka niemieckich oraz włoskich genów spowodowała, iż najzwyczajniej powstało perfekcyjne miasto.