weekend

Udając się na wakacje dobrze jest zadbać o dobry nocleg - pensjonat Polanica Zdrój

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Polanica-Zdrój
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie da się dostrzec, że coraz więcej ludzi wyjeżdża na odpoczynek w różne rejony kraju. Jest to dobre zjawisko, jakie zaświadcza o tym, iż Polacy pragną poznać ładne okolice swojej ojczyzny.

W jakie góry dobrze jest pojechać? Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w Karkonoskim Parku Narodowym?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
spa wellness
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd w góry jest świetnym pomysłem tak na weekendowy wypad jak również na długi pobyt. Zamiast w Tatry, jakie są dość oblegane przez turystów warto wybrać się do Karkonoskiego Parku Narodowego. W takim miejscu możemy naprawdę poczuć się blisko natury i przy okazji wypocząć. Jakie atrakcje czekają na nas tutaj oraz w jakie miejsca dobrze będzie się zatrzymać?

Co powinien zawierać nasz bagaż, gdy chcemy podróżować samolotem?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
samolot
Author: Szmalback.pl
Source: Szmalback.pl
Mimo że okres urlopowy już upłynął co jakiś czas wybieramy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do rodziny za granicą, czy też na weekend w celach rekreacyjnych bądź w celach służbowych. Przede wszystkim w podróż bierzemy ze sobą dwa typy bagażu. Jest to bagaż podręczny plus drugi, który jest wysyłany do luku i określany jest bagażem głównym lub inaczej mówiąc odprawianym. Zależnie od tego jakimi liniami lotniczymi będziemy lecieć masa oraz wymiar bagażu jest różnorodny.

Potrzebujesz obiektu, w którym będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się? Zdecyduj się na ośrodek ze spa w Polanicy Zdrój

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
SPA
Author: comedy_nose
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas potrzebuje czasem chwili oddechu, która pozwoli odbudować siły i nabrać mocy do kolejnych działań. W wielu przypadkach przydatny okazuje się wyjazd z daleka od domu i owocny odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. W przypadku, jeżeli decydujemy się na taki wypad, trzeba zapewnić sobie jak najlepszy komfort.

Weekend majowy 2013 - okazja na niezapomniany urlop

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 może zaskoczyć nas bogactwo ofert na ten termin. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszych rezerwacjach, z tego względu że w tym okresie bardzo dużo osób chce wybrać się na wycieczkę. Najczęściej są to podróże w granicach kraju, ale zdarzają się też wyjazdy za granicę. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Biura podróży posiadają niekiedy propozycje skierowane właśnie dla takich osób.

Na wakacje 2013 wybierz Świnoujście

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
Świnoujście
Author: Krzysztof Barabosz
Source: www.flickr.com
Weekend majowy to dla wielu Polaków ulubiony okres na pierwszy wiosenny wyjazd. Jeśli pogoda sprzyja, warto spędzić te parę majowych dni na świeżym powietrzu, z dala od ruchliwego miasta i codziennych problemów. Wybierając miejsce wypoczynku warto rozważyć kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, ile będzie trwała podróż. Ponieważ weekend majowy to tylko parę dni wolnych, chyba nie warto marnować za dużo czasu w drodze.