weekend

Potrzebujesz obiektu, w którym będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się? Zdecyduj się na ośrodek ze spa w Polanicy Zdrój

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
SPA
Author: comedy_nose
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek potrzebuje czasem sekundy oddechu, która pomoże zregenerować siły i nabrać mocy do kolejnych działań. W wielu przypadkach pomocny jest wyjazd z daleka od domu i owocny odpoczynek w pięknych okolicznościach przyrody. W sytuacji, gdy decydujemy się na taki wyjazd, warto zagwarantować sobie jak najlepszy komfort.

Weekend majowy 2013 - okazja na niezapomniany urlop

 • Posted on: 13 June 2018
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 może zaskoczyć nas bogactwo ofert na ten termin. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu że okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Bardzo często aktualne są podróże w granicach kraju, ale zdarzają się też zagraniczne wyjazdy. Niektóre pary chcą zorganizować sobie weekend we dwoje. Niekiedy biura podróży posiadają oferty właśnie dla dwojga.

W jakie góry dobrze jest pojechać? Jakiego rodzaju atrakcje czekają na nas w Karkonoskim Parku Narodowym?

 • Posted on: 1 May 2018
 • By: addmean
spa wellness
Author: SkiStar
Source: http://www.flickr.com
Wyjazd w góry jest doskonałym pomysłem zarówno na krótki wypad jak i na dłuższy pobyt. Zamiast w Tatry, jakie są dość oblegane przez przyjezdnych warto wybrać się do Karkonoskiego Parku Narodowego. W takim miejscu można naprawdę poczuć się blisko natury i zarazem wypocząć. Jakie atrakcje czekają na nas w tym rejonie oraz gdzie warto się udać?

Udając się na wakacje dobrze jest zadbać o dobry nocleg - pensjonat Polanica Zdrój

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Polanica-Zdrój
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie da się dostrzec, że coraz więcej ludzi wyjeżdża na odpoczynek w różne rejony kraju. Jest to dobre zjawisko, jakie zaświadcza o tym, iż Polacy pragną poznać ładne okolice swojej ojczyzny.

Co powinien zawierać nasz bagaż, gdy chcemy podróżować samolotem?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
samolot
Author: Szmalback.pl
Source: Szmalback.pl
Mimo że okres urlopowy już upłynął co jakiś czas wybieramy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do rodziny za granicą, czy też na weekend w celach rekreacyjnych bądź w celach służbowych. Przede wszystkim w podróż bierzemy ze sobą dwa typy bagażu. Jest to bagaż podręczny plus drugi, który jest wysyłany do luku i określany jest bagażem głównym lub inaczej mówiąc odprawianym. Zależnie od tego jakimi liniami lotniczymi będziemy lecieć masa oraz wymiar bagażu jest różnorodny.

Na wakacje 2013 wybierz Świnoujście

 • Posted on: 18 October 2014
 • By: addmean
Świnoujście
Author: Krzysztof Barabosz
Source: www.flickr.com
Weekend majowy to dla wielu Polaków ulubiony okres na pierwszy wiosenny wyjazd. Jeśli pogoda sprzyja, warto spędzić te parę majowych dni na świeżym powietrzu, z dala od ruchliwego miasta i codziennych problemów. Wybierając miejsce wypoczynku warto rozważyć kilka ważnych kwestii. Po pierwsze, ile będzie trwała podróż. Ponieważ weekend majowy to tylko parę dni wolnych, chyba nie warto marnować za dużo czasu w drodze.