trening

Na siłowni|Dieta oraz ćwiczenia na siłowni sposobem na sukces

 • Posted on: 15 May 2018
 • By: addmean
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek jest coraz bardziej lubiany. Jest metodą spędzania wolnego czasu, a także może doprowadzić wzrostu i utrzymania dobrej kondycji fizycznej i pozbycia się masy. Na tym ostatnim efekcie zwłaszcza zależy wielu ludziom. Dla utraty zbędnych kilogramów coraz więcej osób korzysta z usług centrów fitness i siłowni. Są to osoby, którym zależy na uzyskaniu dobrych rezultatów, a także nierzadko na opiece specjalistów w zakresie wysiłku fizycznego. Nierzadko również dla tych osób najlepszym aspektem motywującym jest obecność pozostałych ćwiczących ludzi. Z zajęć fitness częściej korzystają panie, natomiast siłownia jest najczęściej domeną mężczyzn. Panowie bowiem nierzadko nie tylko pracują nad kondycją fizyczną, ale także nad powiększeniem masy mięśniowej i ogólnym rzeźbieniem ciała. W tym celu nierzadko wspomagają się dodatkowymi substancjami takimi jak na przykład Carbo Olimp.

Przygotowywanie planu treningów – co obecnie w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę?

 • Posted on: 9 April 2018
 • By: addmean
rozciąganie przed treningiem
Author: adidas
Source: adidas
Aktywność fizyczna cieszy się obecnie coraz większą popularnością.

Z jakiego powodu? Zazwyczaj, ze względu na fakt, że pozwala na utrzymanie sprawności i troskę o własne zdrowie, które jest wartością bezcenną. Jak układać plan treningowy, by osiągnąć zadowalające rezultaty? Należy określić sobie cel. Niektórzy trenują, ponieważ chcą schudnąć, inni z kolei wolą wymodelować swoje ciało bądź planują wystartowanie w maratonie. Plan jest w związku z tym priorytetem. Więcej przeczytasz tutaj .

Przygotuj się do lata, kupując dobre wyposażenie, dzięki nim ten okres przepłynie bardzo ciekawie

 • Posted on: 8 March 2018
 • By: addmean
buty nike
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Lato to okres, w którym dzieciaki jak najwięcej powinny przebywać na zewnątrz, ciesząc się ciepłem, ładną pogodą i zabawami z przyjaciółmi. Dobrze, kiedy dziecko miewa dużo ruchu oraz może spędzać czas aktywnie.

Odżywki dla aktywnych fizycznie, suplementy

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby osiągnąć sukces na siłowni, trzeba trenować według sprawdzonego treningu i trzymać perfekcyjny jadłospis. Rozmaite suplementy dla aktywnych posiadają tutaj małą rolę. Nie mówimy jednak, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem umilić życie sportowcowi. Przedstawiamy 3 warte swej ceny suplementy, które można zobaczyć w sprzedaży.

Triathlon w cieple, czyli letnie ćwiczenia

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
bieganie dla zdrowia
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Triathlon jest wyścigiem wytrzymałościowym, potrzebującym znakomitej formy fizycznej. Dlatego należy się do niego we właściwy sposób przygotować, by móc ukończyć go z satysfakcjonującym rezultatem. Podczas lata treningi są znacznie bardziej wyczerpujące, więc należy rozeznać się, jak trenować, by nasza kondycja nie spadła.

Dla kogo są spływy kajakowe?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
kajak
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Współcześnie coraz to więcej ludzi pragnie, minimum weekendowej ucieczki od harmideru i zapachu miasta. Odpoczynek na łonie natury nie musi znaczyć wyłącznie pieszych wędrówek albo rowerowych przejażdżek. Ogromnie wielu zwolenników mają także spływy kajakowe i trudno się zdumiewać. To rzeczywiście niepowtarzalna sposobność do bardzo bliskiego przestawania z dziką przyrodą, a jednocześnie zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu.

Pages