trening

Przygotuj się do lata, kupując dobre wyposażenie, dzięki nim ten okres przepłynie bardzo ciekawie

 • Posted on: 8 March 2018
 • By: addmean
buty nike
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
Lato to okres, w którym dzieciaki jak najwięcej powinny przebywać na zewnątrz, ciesząc się ciepłem, ładną pogodą i zabawami z przyjaciółmi. Dobrze, kiedy dziecko miewa dużo ruchu oraz może spędzać czas aktywnie.

Odżywki dla aktywnych fizycznie, suplementy

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby osiągnąć sukces na siłowni, trzeba trenować według sprawdzonego treningu i trzymać perfekcyjny jadłospis. Rozmaite suplementy dla aktywnych posiadają tutaj małą rolę. Nie mówimy jednak, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem umilić życie sportowcowi. Przedstawiamy 3 warte swej ceny suplementy, które można zobaczyć w sprzedaży.

Na siłowni|Dieta oraz ćwiczenia na siłowni sposobem na sukces

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek staje się coraz bardziej lubiany. Jest metodą spędzania wolnego czasu, a także może doprowadzić zwiększenia i utrzymania dobrej kondycji fizycznej i utraty masy. Na tym ostatnim skutku szczególnie zależy wielu ludziom. Dla schudnięcia coraz więcej osób korzysta z usług ośrodków fitness i siłowni. Są to ludzie, którym zależy na uzyskaniu dobrych rezultatów, jak również często na doradztwie specjalistów w zakresie wysiłku fizycznego. Często także dla tych osób najlepszym aspektem motywującym jest obecność innych ćwiczących osób. Z zajęć fitness zwykle korzystają panie, natomiast siłownia jest najczęściej domeną mężczyzn. Mężczyźni bowiem często nie tylko pracują nad kondycją fizyczną, ale także nad powiększeniem masy mięśniowej i generalnym rzeźbieniem sylwetki. W tym celu nierzadko wspomagają się specjalnymi środkami takimi jak między innymi Carbo Olimp.

Triathlon w cieple, czyli letnie ćwiczenia

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
bieganie dla zdrowia
Author: Ed Yourdon
Source: http://www.flickr.com
Triathlon jest wyścigiem wytrzymałościowym, potrzebującym znakomitej formy fizycznej. Dlatego należy się do niego we właściwy sposób przygotować, by móc ukończyć go z satysfakcjonującym rezultatem. Podczas lata treningi są znacznie bardziej wyczerpujące, więc należy rozeznać się, jak trenować, by nasza kondycja nie spadła.

Dla kogo są spływy kajakowe?

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
kajak
Author: Jura Park Bałtów
Source: http://www.juraparkbaltow.pl
Współcześnie coraz to więcej ludzi pragnie, minimum weekendowej ucieczki od harmideru i zapachu miasta. Odpoczynek na łonie natury nie musi znaczyć wyłącznie pieszych wędrówek albo rowerowych przejażdżek. Ogromnie wielu zwolenników mają także spływy kajakowe i trudno się zdumiewać. To rzeczywiście niepowtarzalna sposobność do bardzo bliskiego przestawania z dziką przyrodą, a jednocześnie zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu.

Jak podejść do tematu aktywności fizycznej? Czy warto się mocniej zaangażować w sprawy sportowe?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
koszulka sportowa z nadrukiem
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Aktywność obecnie jest bardzo na czasie. Posiada to ogromne plusy, gdyż sprzyja to poprawie zdrowia i długiemu życiu. Tego typu popularność nie uszła uwadze różnym firmom, które zajmują się produkowaniem sprzętu oraz odzieży sportowej. Dzięki temu mamy spore możliwości, aby rozwijać nasze sportowe pasje, a jednocześnie prezentować się bardzo dobrze.

Pages