trener

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Większość osób marzy o szczupłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej oraz pomału zdejmujemy zimową garderobę. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z regularnych ćwiczeń i pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?

Efektywne dbanie o własne ciało i zdrowie – jakie rozwiązania są obecnie rzeczywiście najlepsze?

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
Zdrowe śniadanie
Author: Roland Tanglao
Source: http://www.flickr.com
Ludzki organizm to skomplikowana machina, jaka jednakże zazwyczaj funkcjonuje naprawdę doskonale. Naturalnie, sporo jest zależne od trybu życia człowieka, dlatego dobrze jest prawidłowo zatroszczyć się o własne ciało, a co za tym idzie, również o zdrowie. Jak w takim razie należy postępować?
Co najważniejsze, podstawą jest prawidłowe żywienie.

Na jakie czynniki zwrócić uwagę Plan treningowy - istotne aspekty

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
sport
Author: Materiały prasowe
Source: Sport-shop.pl
Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że dobry plan treningowy to absolutna podstawa. Wyznaczenie celów treningu, oraz dobór odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.

Używanie siłowni

  • Posted on: 21 October 2014
  • By: addmean
siłownia
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Starajmy się ćwiczyć każdego dnia, ponieważ korzystniejszy wygląd, lecz również porządniejszy stan zdrowia są czymś bezcennym. Należy starać się dążyć do tego, aby w żadnym wypadku nie narzekać na wygląd i jakość zdrowia. Powinniśmy pamiętać, że właśnie Polacy są taką nacją, która być może nie należy do najmocniej chorych na świecie, lecz no jakby nie patrzeć nie jest lekko. A więc garść rad dla zamierzających odmienić coś we własnym życiu, lecz bądź co bądź nie mających najmniejszego jak spełniać wszelkie swoje cele.