trener

Efektywne dbanie o własne ciało i zdrowie – jakie rozwiązania są obecnie rzeczywiście najlepsze?

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
Zdrowe śniadanie
Author: Roland Tanglao
Source: http://www.flickr.com
Ludzki organizm to zaawansowana machina, która jednak z reguły działa rzeczywiście bezproblemowo. Naturalnie, sporo jest zależne od trybu życia człowieka, toteż warto jest odpowiednio zatroszczyć się o własne ciało, a co za tym idzie, również o zdrowie. Jak w takim przypadku warto postępować?
Co najważniejsze, podstawą jest rozsądne żywienie.

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi pragnie szczupłej sylwetki, zwłaszcza gdy na dworze robi coraz cieplej oraz pomału pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy doskonale widać, kto zaniechał regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. Aby odzyskać formę najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego?

Na jakie czynniki zwrócić uwagę Plan treningowy - istotne aspekty

  • Posted on: 29 April 2015
  • By: addmean
sport
Author: Materiały prasowe
Source: Sport-shop.pl
Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że dobry plan treningowy to absolutna podstawa. Wyznaczenie celów treningu, oraz dobór odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.

Używanie siłowni

  • Posted on: 21 October 2014
  • By: addmean
siłownia
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Starajmy się ćwiczyć każdego dnia, ponieważ korzystniejszy wygląd, lecz również porządniejszy stan zdrowia są czymś bezcennym. Należy starać się dążyć do tego, aby w żadnym wypadku nie narzekać na wygląd i jakość zdrowia. Powinniśmy pamiętać, że właśnie Polacy są taką nacją, która być może nie należy do najmocniej chorych na świecie, lecz no jakby nie patrzeć nie jest lekko. A więc garść rad dla zamierzających odmienić coś we własnym życiu, lecz bądź co bądź nie mających najmniejszego jak spełniać wszelkie swoje cele.