park

Kilka informacji na temat regionu Podlasia, opis najważniejszych jego atrakcji turystycznych.

  • Posted on: 21 June 2018
  • By: addmean
wakacje - obrazeczek
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com
Pod koniec ubiegłego wieku przy podziale administracyjnym, jaki dokonał się w naszym kraju, zostało utworzone województwo podlaskie. Obecnie zajmuje ono ponad 20 tysięcy kilometrów kwadratowych, co stanowi około 6,5 procenta powierzchni naszego kraju.

Jakie sekrety skrywa Olsztyn? Co możemy zwiedzić w tym interesującym mieście? Czy warto tu zamieszkać?

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
zwiedzanie
Author: Isa Ruiz
Source: http://www.flickr.com
Jest jednym z tego rodzaju miast, którego w trakcie zwiedzania Warmii pominąć nie powinniśmy. Olsztyn, największe miasto regionu, może zachwycić każdego. Jakie miejsca zasługują w tym mieście na szczególną uwagę?

Gdzie najlepiej na wakacje w 2014 roku?

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
Egipt i pustynia
Author: Denis Polyakov
Source: http://www.flickr.com
Każdy z utęsknieniem czeka na wakacje, zwłaszcza kiedy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Tylko w którą stronę świata się udać? Już wiele lat temu Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos oraz Zakynthos. Grecja to wspaniałe miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, słonecznie i pachnąco zaprasza każdego i nie ma tu szansy na nudę!

Sposoby na zgrabną sylwetkę

  • Posted on: 19 October 2014
  • By: addmean
biegacze
Author: Adidas
Source: Adidas
Nie ma znaczenia czy jest lato czy wiosna, zawsze znajdzie się sport sezonowy, który można uprawiać. Nie wykluczone, że zima nakłoni nas na sprzęt fitness (zapraszamy) w siłowni, natomiast cieplejszą porą można wybrać się na rolki lub przejażdżkę rowerową do parku. Zmiany na ciele, przypływ chęci do życia i energii widać już po krótkim czasie od rozpoczęcia regularnych treningów. Daje mam to wiele motywacji do następnych ćwiczeń, dlatego można nazwać to pozytywnym błędnym kołem. Hulajnogi w znakomitych cenach - Różnego rodzaju propozycje producenta, na które natrafić możemy w sklepie, który oferuje certyfikowany sprzęt sportowy , zadziwiają wciąż potencjalnych właścicieli. Hulajnogi znajdziemy w pełni wyposażone [link], w niezwykle interesujących kompletach – także interesujących ze względu na bardzo korzystną cenę.