siłownia

Przygotowywanie planu treningów – co obecnie w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę?

 • Posted on: 9 April 2018
 • By: addmean
rozciąganie przed treningiem
Author: adidas
Source: adidas
Aktywność fizyczna cieszy się obecnie coraz większą popularnością.

Z jakiego powodu? Zazwyczaj, ze względu na fakt, że pozwala na utrzymanie sprawności i troskę o własne zdrowie, które jest wartością bezcenną. Jak układać plan treningowy, by osiągnąć zadowalające rezultaty? Należy określić sobie cel. Niektórzy trenują, ponieważ chcą schudnąć, inni z kolei wolą wymodelować swoje ciało bądź planują wystartowanie w maratonie. Plan jest w związku z tym priorytetem. Więcej przeczytasz tutaj .

Podstawowe zasady przy ćwiczeniach na siłowni dla początkujących, zalety obwodowego treningu

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
trening
Author: adidas
Source: adidas
Siłownia staje się coraz częściej wykorzystywanym miejscem na poprawę swojej kondycji fizycznej. Wielu ludzi chodzi tam głównie z powodu tego, żeby utrzymać mięśnie w dobrej formie, trochę się zmęczyć i nabrać siły. Jednak w pewnym momencie wiele z takich osób, szczególnie będzie to dotyczyć do mężczyzn, chce bardziej intensywnie angażować się w trenowanie, a że siłownia w pierwszej kolejności się kojarzy z potężnymi, to i to jest podstawowym celem ćwiczących.

Profesjonalne maszyny do fitnessu możesz używać w Twoim domu

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
fitness club
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Początkowo masa, a potem trzeba brać się za wytężone ćwiczenia fizyczne. Naturalnie owa zasada funkcjonuje tylko wtedy kiedy mamy większe ambicje, tzn. chcielibyśmy być tzw. pakerami. Jeśli jakby nie patrzeć nie zamarzyło się dla nas prezentowanie się jak Pudzian albo Burneika - wielce fajny Litwin z Las Vegas, powinniśmy najzwyczajniej w świecie tylko zmienić swoje menu oraz do tego sporo więcej ćwiczyć. W wielu przypadkach nie ćwiczymy, lecz tylko z tego powodu, że jesteśmy za bardzo leniwi lub całkowicie nie mamy czasu. Bujda! Nawet słynni przedsiębiorcy, którzy uchodzą za pracoholików znajdują wolny czas na trening!

Polska jest pięknym krajem - nie zapominajmy tego!

 • Posted on: 6 November 2014
 • By: addmean
góry
Author: Jocelyn Kinghorn
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek musi mieć przynajmniej od czasu do czasu urlopu, momentu kiedy będzie miał możliwość nie myśleć o własnych zobowiązaniach zawodowych oraz będzie miał szansę w końcu zrobić to, na co na pewno ma chęć. Taki odpoczynek jest potrzebny dla utrzymania równowagi, dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, lecz też oraz dla naładowania akumulatorów, tak tych umysłowych, jak i fizycznych. Ale gdzie wyjechać, skoro możliwości jest tak sporo? Ponieważ to płeć piękna zajmuje się domem, niezwykle popularne są podarunki pożyteczne, a przede wszystkim te przydatne w kuchni. Wszelkiego typu garnki, kubki, sztućce, czy foremki do ciast okażą się właściwym pomysłem.

Rozrost działalności turystycznej w Polsce na przestrzeni ostatnich lat

 • Posted on: 25 October 2014
 • By: addmean
Hotel Puchaczówka zimą
Author: Puchaczówka
Source: Puchaczówka
Dla turystów szukających wrażeń oraz kolejnych miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami i zainteresowanych historią kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują turystom swoją złożonością.

Projekty sil do siłowni potrzebują dużej umiejętności planowania przestrzeni

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: addmean
siłownia - ćwiczenia
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Praca na zwykłym etacie? To na pewno nic przyjemnego - oczywiście w moim przypadku. Wolę prowadzenie własnego interesu. Jest trudniej, ale kasa jest znacząco większa, a jeszcze na dodatek nikt mi nie rozkazuje. Tak naprawdę należę do zdecydowanej mniejszości: w końcu większość ludzi preferuje zwykłą pracę na etacie. Sądzę, iż w moim przypadku to kiepskie rozwiązanie, które błyskawicznie dałoby mi depresję.

Pages