mięśnie

Odżywki dla aktywnych fizycznie, suplementy

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
ćwiczenia
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony trener personalny zdaje sobie sprawę z tego, że aby osiągnąć sukces na siłowni, trzeba trenować według sprawdzonego treningu i trzymać perfekcyjny jadłospis. Rozmaite suplementy dla aktywnych posiadają tutaj małą rolę. Nie mówimy jednak, że są one stratą pieniędzy – mogą bowiem umilić życie sportowcowi. Przedstawiamy 3 warte swej ceny suplementy, które można zobaczyć w sprzedaży.

Odpowiednie odżywki i suplementy - jakie wybrać?

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
dieta kulturystyczna
Author: MattysFlicks
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że widzieliśmy kulturystę, niekoniecznie na żywo, ale na pewno widzieliśmy takich sportowców w telewizji lub sieci. Bardzo ciężko jest stworzyć takie ciało, jakie prezentowane jest na zawodach. Ale, jeżeli będziemy mieli odpowiedniego trenera, to na sto procent damy radę. Jest parę przypadków na świecie, które jedynie swoim samozaparciem, bez pomocy trenera, dali rade osiągnąć sukces w tej dziedzinie, ale to wyjątki.

Sklep sportowy: masażery, śpiwory, dart itp.

  • Posted on: 20 October 2014
  • By: addmean
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Author: Highland
Source: Sport-Shop.pl
Wszystko do czego dąży się w obecnych czasach - zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie jest dobra dla każdego, ale pora zaufać, że sport to samo zdrowie. Obecnie trwa pogoń za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy chcąc osiągnąć to w sztuczny i wymuszony sposób. A wyjście jest inne. Nie istotne jaka jest właśnie pora roku, zawsze uprawiać można sporty sezonowe.