uzdrowiska

Jak najbardziej korzystniej spędzać wolny czas? Z pewnością w pięknej lokalizacji z dodatkowymi atrakcjami. To gwarantuje Ciechocinek

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
uzdrowisko
Author: http://lazienkiresort.com
Source: http://lazienkiresort.com
Pokaźne i najbardziej znane nizinne uzdrowisko zlokalizowane jest na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Jego symbolem i wizytówką są tężnie a także słynny Grzyb – fontanna solankowa, która znajduje się w centrum uzdrowiska. To bardzo znane uzdrowisko to dobrze znany setkom urlopowiczów Ciechocinek.

Jak odprężające spa w Ciechocinku wabi zadbane singielki i starsze kobiety

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
kobiety
Author: Prezentokracja.pl
Source: Prezentokracja.pl
Ciechocinek kojarzy się z uzdrowiskiem znanym w czasach Komuny. Masywne tężnie obejrzymy na filmach z tamtej epoki, a piosenki o tej miejscowości można jeszcze czasem usłyszeć w czasie audycji radiowych lub podczas reklam telewizyjnych. W tamtych czasach wojaże do sanatoriów były zaskakująco popularne. Pary narzeczeńskie poznawały się w takich właśnie sytuacjach, niekiedy na deptaku, niekiedy w pijalni wód wysoko zmineralizowanych.

Bieszczady - doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego dla aktywnych

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
Tatry
Author: Szift
Source: www.flickr.com
Ciężko mówić o Bieszczadach inaczej, niż o miejscu bajecznym, tajemniczym i całkowicie ujmującym swym ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest świetną ofertą dla osób poszukujących oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wakacje 2014.

Jastrzębia Góra - chętnie wybierany cel wypraw na wczasy 2014

  • Posted on: 27 October 2014
  • By: addmean
Morze, Jastrzębia Góra
Author: HoaX_pl
Source: http://www.flickr.com
Klif w Jastrzębiej Górze od dziesiątek lat z jednej strony stanowi jej największą atrakcję, którą należy ochraniać, z drugiej jednakże przeszkodę w dostępie do Bałtyku. W przeszłości problem ten starano się rozwikłać budując wieżę wyciągową, która przewoziłaby turystów na dół i w górę. Wieża funkcjonuje 5 lat, przewożąc rocznie ok. sześćdziesiąt tysięcy ludzi. W tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym drugim roku runęła, w następstwie niszczącej działalności morza i dziś na plażę prowadzi trzysta stromych schodów. Osoby, którym przechadzka po stopniach sprawia kłopot, mogą skorzystać z plaży na zachodnim krańcu miasta lub znajdujących się dalej na zachód – ostrowskiej i karwieńskiej.

Gdzie wyjechać na Sylwestra? Co podpowiadają specjaliści

  • Posted on: 22 October 2014
  • By: addmean
nowy rok
Author: Amy Nelson
Source: http://www.flickr.com
Sylwester to z pewnością niezwykle szczególny moment, który może być świetną okazją nie tylko do wyśmienitej zabawy ale również i swego rodzaju podsumowania całego odchodzącego właśnie roku i powitanie kolejnego. Dlatego też właśnie każdy z nas powinien upewnić się co do tego, że uczci całe to wydarzenie w rzeczywiście właściwy sposób – w chwili obecnej możliwości w tej kwestii są bardzo duże, zatem bez względu na to, jaki rodzaj zabawy akurat preferujemy, dosłownie zawsze uda nam się wybrać coś odpowiedniego właśnie dla siebie. Niezwykle czarujące krajobrazy najlepiej oglądać z najpiękniejszych górskich szczytów. Aby odnaleźć perfekcyjny punkt docelowy w polskich górach, warto nie tylko przejrzeć wiele broszur, ale również zainteresować się silniej intrygującymi rejonami krajowymi.