sanatorium

Wypoczynek i spokój w profesjonalnym SPA na terenie Ciechocinka

  • Posted on: 13 June 2018
  • By: addmean
spa
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Spa to nadzwyczajne miejsce, które proponuje sporo zabiegów upiększających, relaksujących i także zdrowotnych. Termin „Spa” ma mnóstwo wspólnego z wodą, ponieważ już w zamierzchłych czasach twierdzono, że woda ma niemało drogocennych zdrowotnych właściwości i entuzjastycznie stosowano zabiegi z jej wykorzystaniem. Dzisiejsze Spa ma trochę bardziej rozbudowaną ofertę zabiegową, niż jedynie zabiegi z użyciem wody. Prócz relaksujących kąpieli z olejkami eterycznymi oraz płynami do kąpieli w Spa zdołasz skorzystać też z zabiegów na twarz czy ciało. Mnogość osób entuzjastycznie korzysta z zabiegów przeciwzmarszczkowych, antycellulitowych lub odchudzających, dodatkowo zabiegi w Spa są adresowane nie wyłącznie do kobiet, bowiem z wielu z nich zdołają skorzystać również Panowie.

Polanica-Zdrój- świetne miejsce na wypoczynek oraz lecznicze zabiegi w uzdrowiskach

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
Polanica Zdrój
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Polanica- Zdrój jest świetnym miejscem na wypoczynek. Jeśli lubimy odwiedzać różnego typu uzdrowiska tudzież poddawać się leczniczym zabiegom, powinniśmy skorzystać z oferty tej miejscowości. Miasto położone w województwie dolnośląskim jest jednym z najbardziej popularnych miast uzdrowiskowych.

Jak odprężające spa w Ciechocinku wabi zadbane singielki i starsze kobiety

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
kobiety
Author: Prezentokracja.pl
Source: Prezentokracja.pl
Ciechocinek kojarzy się z uzdrowiskiem znanym w czasach Komuny. Masywne tężnie obejrzymy na filmach z tamtej epoki, a piosenki o tej miejscowości można jeszcze czasem usłyszeć w czasie audycji radiowych lub podczas reklam telewizyjnych. W tamtych czasach wojaże do sanatoriów były zaskakująco popularne. Pary narzeczeńskie poznawały się w takich właśnie sytuacjach, niekiedy na deptaku, niekiedy w pijalni wód wysoko zmineralizowanych.

Fitness mogą mieć zbawienny wpływ na nasze zdrowie

  • Posted on: 23 October 2014
  • By: addmean
fitness club
Author: Health Gauge
Source: http://www.flickr.com
Któż raz na jakiś czas nie marzy o dobrym masażu? Akurat wśród Polaków masaż relaksacyjny, z wiadomych przyczyn nie jest modny. Jednakowoż akurat w przypadku masażu leczniczego niewątpliwie jest sporo lepsza sytuacja! A zresztą popularność masażu wzrasta z każdym rokiem, a więc można powiedzieć, że nareszcie masaż nie jest mega niszową "rozrywką". Zatem: dobrym wyjściem wydaje się to, aby starać się o bycie masażystą. Zapewne dla wielu ludzi praca jako masażysty nie jest wymarzona, ale są różne aspiracje. Generalnie - masażyści w naszym kraju naprawdę nie mają beznadziejnie.