widok

Wymarzone miejsca na podróż w nadmorskie tereny, pełne malowniczych krajobrazów i interesujących zabytków historycznych

  • Posted on: 2 June 2018
  • By: addmean
plaża nad Bałtykiem
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Chcąc wybrać się nad morze, mamy do wyboru mnóstwo miejsc, które co roku przyciągają turystów. Niezwykle ciekawą destynacją podróży mogą być okolice Międzyzdrojów i Świnoujścia, pełne wspaniałych plaż oraz zabytków. Międzyzdroje to jedno z najbardziej popularnych miast, które są odwiedzane we wakacje. Każdy kto uwielbia morze a także relaks na plaży na pewno będzie usatysfakcjonowany z wycieczki w to miejsce.

Warto pomyśleć o urlopowym wyjeździe

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
wakacje
Author: steven milne
Source: http://www.flickr.com
Im bliżej jesteśmy wakacji, tym częściej zaczynamy się namyślać, dokąd powinniśmy udać się w tym roku, gdzie najlepiej będzie nam się relaksowało, a co się z tym łączy, gdzie będziemy mieli szanse poznać nowe miejsca, o których do tej pory wyłącznie słuchaliśmy. Oczywiście w naszym kraju jest dużo interesujących miejsc, mimo wszystko jeśli pragniemy naprawdę dobrze odpocząć, to powinniśmy wybrać taki kierunek, który zezwoli nam odpoczywać dokładnie w taki sposób jak byśmy pragnęli, bez względu na to, czy ma to być forma aktywnego, czy mimo wszystko biernego odpoczynku.

Spędź wczasy w Polsce - na pewno nie pożałujesz

  • Posted on: 24 October 2014
  • By: addmean
polskie góry
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Bardzo znanym miejscem na spacery w Międzyzdrojach jest molo o długości trzystu dziewięćdziesięciu pięciu metrów, mieszczące się w środkowej części miejskiej plaży, przy amfiteatrze i pasażu handlowym. Molo jest jednocześnie przystanią morską, z której można wyruszyć chcąc ujrzeć Świnoujście i niemieckie porty wyspy Uznam. Ciekawostką jest mieszcząca się po wschodniej części wejścia na molo szafka meteorologiczna z przełomu dziewiętnastego i XX w. powiadamiająca urlopowiczów o stanie pogody. Szafka ma wyjątkowo misterne, bajeczne upiększenia i jest zabytkowym obiektem niewielkiej architektury.