plaża

Hotel nad morzem z basenem to właściwe rozwiązaniem

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Morze Bałtyckie
Author: Bär Baer
Source: http://www.flickr.com
Na plaży mamy szansę się wspaniale opalić

Gdy marzy nam się niesamowita, wakacyjna opalenizna, to powinniśmy udać się nad morze. To tutaj będziemy mieli szansę się dobrze rozebrać, przez co zyskamy gwarancję, że wszędzie będziemy tak samo opaleni, zatem nawet przy bardziej skąpych strojach, nie będziemy musieli obawiać się niechcianych jasnych plam. Mimo wszystko aby móc wykorzystywać z takich fantastycznych doznań powinniśmy wybrać dobry czas na wakacje, a co więcej, powinniśmy też wybrać właściwe miejsce, tak byśmy podczas takiego wyjazdu na pewno mogli odpocząć. Dlatego też dokładnie przypatrzmy się wszystkim ofertom oraz weźmy to, co będzie nam najbardziej pasowało.

Niedługo wakacje i myślisz, gdzie się wybrać, aby poprawić rzeźbę swego ciała – zobacz propozycje

 • Posted on: 29 January 2018
 • By: addmean
trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Gdy kończy się kwiecień sporo grupa Polaków rozpoczyna myśleć o odchudzaniu. I oczywiście o pięknym wyglądzie swego ciała. Dlaczego? Niebawem wakacje, piękna plaża – każdy pragnie się świetnie prezentować. Co trzeba uczynić?

Czy warto spędzić urlop w Grzybowie? Jakiego rodzaju atrakcje tam na nas czekają? Co warto wiedzieć?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
hotel
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to miejscowość letniskowa, jaka położona jest nieopodal morza, około trzystu metrów od jego brzegu, blisko drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja Grzybowa jest bardzo interesująca, ponieważ to teren tzw. depresji grzybowskiej. Bałtyk w tych okolicach tworzy akwen zwany Zatoką Grzybowską. Ma ona około 7 kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd to osiemset metrów.

Gdzie spędzić nadchodzące wakacje, czyli parę inspirujących wskazówek dla niezdecydowanych

 • Posted on: 6 June 2016
 • By: addmean
dziecko
Author: Brian Fagan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podróże to niemalże wasze hobby, to najprawdopodobniej nie będziecie mieć żadnych trudności z wyborem miejsca, w którym razem z rodziną bądź z paczką przyjaciół spędzicie najbliższe wakacje. Natomiast jeśli wyjeżdżacie z domu tylko sporadycznie, to podjęcie wiążącej decyzji może być wyjątkowo trudne. Tymczasem jednego możemy być stuprocentowo pewni: każdy chce w magiczny sposób spędzić chociażby te trzy tygodnie w roku i to całkowicie niezależnie od własnych pasji. Szukanie inspirujących pomysłów w internecie stało się dzisiaj już regułą, a i sami internauci chętnie dzielą się własnymi spostrzeżeniami: polecają miejsca godne uwagi, a także ostrzegają, np. przed nieuczciwymi restauratorami.

Jak wybrać pensjonat na wakacyjny wyjazd?

 • Posted on: 3 November 2014
 • By: addmean
wakacje
Source: www.orlica.pl
Miejscowością, w której dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i spragnieni zabawy single jest Kołobrzeg. To przepiękne, zadbane, cały czas rozwijające się miasto, z historią, portem oraz latarnia morską. Zanim zaczniemy wyszukiwać oferty kwater w internecie, należy wcześniej dobrze przemyśleć, jakiego typu nocleg nas interesuje. Dla sporych grup osób - szczególnie jeśli dobrze się one znają, kapitalnym rozwiązaniem może być wynajęcie całego domku – takie oferty zdarzają się coraz częściej, i wbrew pozorom (zwłaszcza jeśli obliczymy koszt doby na jedną osobę) są często bardzo opłacalne.

Jakiego rodzaju miejsca dobrze jest odwiedzić z młodzieżą?

 • Posted on: 22 October 2014
 • By: addmean
Krzywy Domek w Sopocie
Author: dungodung
Source: http://www.flickr.com/
Piękne widoki, oszczędne spędzanie czasu, pyszne jedzenie, niezapomniana atmosfera… Uroki Wrocławia dają o sobie znać już po przyjeździe. Początkowe wrażenie pozostaje na długo. Przede wszystkim jeśli pod lupę bierze się tak istotną sprawę jak niedrogie noclegi we Wrocławiu (zobacz http://www.eholiday.pl/noclegi-wroclaw-48337.html). Wykazując się odrobiną kreatywności można za zdecydowanie małe pieniądze przemierzyć Wrocław i świetnie się przy tym bawić. Noclegi we Wrocławiu nie należą do najtańszych, jednak jest mnóstwo hosteli oraz mniejszych hotelików godnych polecenia przez tubylców.

Górski relaks

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Po całym roku nudnej pracy za biurkiem, marzymy o błogim leniuchowaniu na słonecznej plaży. Jesteśmy przekonani, że tylko w Egipcie, Turcji, Hiszpanii, czy Grecji jesteśmy w stanie porządnie wypocząć. Jeśli jednak zbrzydła nam się idealna pogoda, może pora na odmianę? Wakacje w naszym kraju to również świetny pomysł.Choć aura nad polskim morzem lubi zaskoczyć, to jednak nie możemy odmówić naszemu morzu oczywistego uroku. Długie spacery po odosobnionych plażach oraz wspólne poszukiwania bursztynów to nie wszystkie atrakcje w czasie pobytu nad Morzem Bałtyckim.

Pages