plaża

Niedługo wakacje i myślisz, gdzie się wybrać, aby poprawić rzeźbę swego ciała – zobacz propozycje

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Gdy kończy się kwiecień sporo grupa obywateli Rzeczypospolitej zaczyna myśleć o odchudzaniu. I oczywiście o pięknym wyglądzie swojego ciała. Dlaczego? Zbliżają się powoli wakacje, piaszczysta plaża – każdy pragnie się świetnie prezentować. Co warto zrobić?

Hotel nad morzem z basenem to właściwe rozwiązaniem

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
Morze Bałtyckie
Author: Bär Baer
Source: http://www.flickr.com
Na plaży mamy szansę się równomiernie opalić

Jeżeli zamarzy nam się niesamowita, wakacyjna opalenizna, to powinniśmy udać się nad morze. To tutaj będziemy mogli się właściwie rozebrać, przez co uzyskamy gwarancję, że wszędzie będziemy tak samo opaleni, zatem nawet przy naprawdę niewielkich strojach, nie będziemy zmuszeni obawiać się niechcianych jasnych plam. Jednak aby móc wykorzystywać z takich miłych sytuacji musimy wyszukać dobry czas na wakacje, a co więcej, powinniśmy również wyszukać właściwe miejsce, tak żebyśmy podczas takiego wyjazdu wręcz mieli szansę wypocząć. Dlatego również rzetelnie przypatrzmy się wszystkim ofertom oraz weźmy to, co będzie nam najlepiej pasowało.

Czy warto spędzić urlop w Grzybowie? Jakiego rodzaju atrakcje tam na nas czekają? Co warto wiedzieć?

 • Posted on: 18 April 2018
 • By: addmean
hotel
Author: John Hickey-Fry
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to miejscowość letniskowa, która zlokalizowana jest blisko morza, około 300 metrów od jego brzegu, w pobliżu drogi z Kołobrzegu do Mrzeżyna. Lokalizacja tej miejscowości jest bardzo interesująca, ponieważ to teren tzw. depresji grzybowskiej. Morze Bałtyckie w tym rejonie tworzy akwen który nazywamy Zatoką Grzybowską. Posiada ona około 7 kilometrów długości, zaś głębokość wcięcia w ląd to 800 metrów.

Gdzie spędzić nadchodzące wakacje, czyli parę inspirujących wskazówek dla niezdecydowanych

 • Posted on: 6 June 2016
 • By: addmean
dziecko
Author: Brian Fagan
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli podróże to niemalże wasze hobby, to najprawdopodobniej nie będziecie mieć żadnych trudności z wyborem miejsca, w którym razem z rodziną bądź z paczką przyjaciół spędzicie najbliższe wakacje. Natomiast jeśli wyjeżdżacie z domu tylko sporadycznie, to podjęcie wiążącej decyzji może być wyjątkowo trudne. Tymczasem jednego możemy być stuprocentowo pewni: każdy chce w magiczny sposób spędzić chociażby te trzy tygodnie w roku i to całkowicie niezależnie od własnych pasji. Szukanie inspirujących pomysłów w internecie stało się dzisiaj już regułą, a i sami internauci chętnie dzielą się własnymi spostrzeżeniami: polecają miejsca godne uwagi, a także ostrzegają, np. przed nieuczciwymi restauratorami.

Jak wybrać pensjonat na wakacyjny wyjazd?

 • Posted on: 3 November 2014
 • By: addmean
wakacje
Source: www.orlica.pl
Miejscowością, w której dobrze spędzą czas, i rodziny z dziećmi i spragnieni zabawy single jest Kołobrzeg. To przepiękne, zadbane, cały czas rozwijające się miasto, z historią, portem oraz latarnia morską. Zanim zaczniemy wyszukiwać oferty kwater w internecie, należy wcześniej dobrze przemyśleć, jakiego typu nocleg nas interesuje. Dla sporych grup osób - szczególnie jeśli dobrze się one znają, kapitalnym rozwiązaniem może być wynajęcie całego domku – takie oferty zdarzają się coraz częściej, i wbrew pozorom (zwłaszcza jeśli obliczymy koszt doby na jedną osobę) są często bardzo opłacalne.

Jakiego rodzaju miejsca dobrze jest odwiedzić z młodzieżą?

 • Posted on: 22 October 2014
 • By: addmean
Krzywy Domek w Sopocie
Author: dungodung
Source: http://www.flickr.com/
Piękne widoki, oszczędne spędzanie czasu, pyszne jedzenie, niezapomniana atmosfera… Uroki Wrocławia dają o sobie znać już po przyjeździe. Początkowe wrażenie pozostaje na długo. Przede wszystkim jeśli pod lupę bierze się tak istotną sprawę jak niedrogie noclegi we Wrocławiu (zobacz http://www.eholiday.pl/noclegi-wroclaw-48337.html). Wykazując się odrobiną kreatywności można za zdecydowanie małe pieniądze przemierzyć Wrocław i świetnie się przy tym bawić. Noclegi we Wrocławiu nie należą do najtańszych, jednak jest mnóstwo hosteli oraz mniejszych hotelików godnych polecenia przez tubylców.

Górski relaks

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: addmean
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Po całym roku nudnej pracy za biurkiem, marzymy o błogim leniuchowaniu na słonecznej plaży. Jesteśmy przekonani, że tylko w Egipcie, Turcji, Hiszpanii, czy Grecji jesteśmy w stanie porządnie wypocząć. Jeśli jednak zbrzydła nam się idealna pogoda, może pora na odmianę? Wakacje w naszym kraju to również świetny pomysł.Choć aura nad polskim morzem lubi zaskoczyć, to jednak nie możemy odmówić naszemu morzu oczywistego uroku. Długie spacery po odosobnionych plażach oraz wspólne poszukiwania bursztynów to nie wszystkie atrakcje w czasie pobytu nad Morzem Bałtyckim.

Pages