narty

Urlop na górskim terenie - przydatne informacje

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
Author: www.nartyslowacja.pl
Wycieczki w góry kojarzą się głównie z aktywnymi formami spędzania wolnego czasu. Można zaplanować górski wyjazd zarówno w miesiącach letnich, w porze urlopów, jak i w zimie. Noclegi w górach dostępne są w wielu miejscach niezależnie od pory roku. Kurortów górskich na Starym Kontynencie jest niezwykle wiele. Podobnie w Polsce wybór jest bardzo szeroki, a ceny zróżnicowane. Również formę spędzania wolnego czasu można dopasować do indywidualnych preferencji.

Jak odpowiednio przygotować się do jazdy na nartach, żeby nie zakończyło się to groźną kontuzją.

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
narty
Author: boogy_man
Source: www.sxc.hu
Zima to okres, gdy wszystkie znane i mniej znane wypoczynkowe ośrodki zapełniają się tłumami spragnionych białego szaleństwa urlopowiczów. Piękne góry, bardzo dobrze rozwinięta baza wyciągów narciarskich i wypożyczalni nart powodują, że wielu ludzi nie będzie sobie wyobrażać zimowych ferii inaczej, niż na stoku narciarskim. Tak naprawdę do rekreacyjnej jazdy nawet nie trzeba posiadać własnego sprzętu, powinien wystarczyć zakup odpowiedniej zimowej kurtki i spodni narciarskich.

Organizowanie urlopu zimą na stoku narciarskim

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
narty
Author: glenngould
Source: http://www.flickr.com
Coraz większa liczba osób na dzień dzisiejszy poza wypoczynkiem letnim decyduje się również na pewną ilość wolnych chwil zimą. Spora liczba pracowników specjalnie bierze wolne w zimie, by móc udać się w ulubiony region w górach. Bez wątpienia najpopularniejszą zimową dyscypliną praktycznie od zawsze jest narciarstwo. Dyscyplina ta jest raczej prosta, nauka większości ludzi nie sprawia dużych problemów. W zasadzie jazdy na nartach aktualnie uczą się nawet małe dzieci.

Rodzinne wczasy w Tatrach

 • Posted on: 23 October 2014
 • By: addmean
Tatry, góry
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie kompletnie odpowiadać naszym oczekiwaniom. Z tego względu wzrastająca ilość ludzi wybiera takie rozwiązania jak pokoje gościnne nad morzem. Chcąc, bowiem spędzić niezwykły czas w ciekawym miejscu i w końcu odpocząć po niejednokrotnie wykańczającym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, doskonale jest wybrać się nad Morze Bałtyckie. Ze względu na wprowadzenie zupełnej ochrony na obszarze Tatrzańskiego P. N., można się po nim poruszać tylko pieszo albo na nartach.

Wakacje w sezonie zimowym i letnim

 • Posted on: 17 October 2014
 • By: addmean
zachód słońca nad morzem
Author: James Willamor
Source: http://www.flickr.com
Wreszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O pogodnych dniach marzyliśmy już tak długo. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W długie, chłodne wieczory umilaliśmy sobie czas, przeglądając radosne zdjęcia z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko nikt nie patrzył, studiowaliśmy ulotki biur turystycznych poszukując najkorzystniejszych ofert. W czasie zimy warto udać się do małego państewka Andory przylegającej do granic Hiszpanii.

Szaleństwa w zimowym sezonie

 • Posted on: 16 October 2014
 • By: addmean
Narty biegowe, biegówki
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Wyjazdy motywacyjne dla pracowników dużych i średnich przedsiębiorstw, to coraz częściej wybierana forma motywacji personelu przez pracodawców. Z myślą o tym stworzyliśmy cały szereg usług dedykowanych wyprawom firmowym. Z nami wyjazd incentive to przygoda. Wiadome jest bowiem, że dalekie wyjazdy w upragnione miejsce nierzadko nie dochodzą do skutku przez ograniczone finanse. Biuro turystyczne ma obowiązek dobrać ofertę do klienta, rzecz jasna w granicach rozsądku.

Pełne wrażeń wakacje w Hiszpanii

 • Posted on: 16 October 2014
 • By: addmean
wakacje, wczasy
Source: http://www.eccoholiday.com/
Urlop letni lub też obejmujący każdą inną część roku warto spędzić za granicą. Nie jest jednak konieczne , by wyjeżdżać w daleką podróż. Są bowiem opcje atrakcyjnego wypoczynku w krajach europejskich, i to wypoczynku zróżnicowanego, dobranego do indywidualnych potrzeb. Jedni preferują aktywne metody spędzania czasu wolnego; dla nich odpowiednie będą narty we Włoszech. Inni preferują raczej bierne spędzanie czasu wolnego. W przypadku tych drugich właściwą propozycją są ciepłe plaże i kąpiele w morzu.

Pages