wakacje

Relaks i rekreacja – wakacje nad morzem 2013

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Odpoczynek nad morzem zaliczany jest do najbardziej pożądanych wśród Polaków możliwości spędzania wolnego czasu. Biorąc pod uwagę wczasy nad morzem 2013 oferty dopiero się pojawiają. Powinno się odpowiednio wcześniej zainwestować w letni urlop, gdyż domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w okazyjnych cenach. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim tanie domki nad morzem, a zwłaszcza oferty skierowane do całych rodzin oraz większych grup osób.

Lato na końskim grzbiecie – nowy trend dla osób w dowolnym wieku

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
szkółka jeździecka
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Lato to czas gdy znacznie więcej się ruszamy wydobywając się z wygodnej przestrzeni kanapy. W ostatnich latach tysiące osób szuka coraz bardziej efektywniejszych i unikalnych środków do spędzania wolnego czasu połączonych z możliwością wyraźniejszego wyrażenia swoich zapatrywań.

Musimy zaplanować dzieciom zajęcie

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Obóz harcerski
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiemy, że im więcej wolnego czasu mają dzieci, tym więcej niebezpiecznych pomysłów wchodzi im do głowy. Przez to właśnie opiekunowie próbują przykładać wielkich starań, by w okresie wakacyjnym ich pociechy miały nie wyłącznie dobrą opiekę, ale jednocześnie aby miały jak najmocniej zaplanowany dzień, gdyż wówczas już nie będą miały wolnego i energii na wykonywanie głupstw, których później mogą żałować.

Dokąd pojechać tego roku na wczasy?

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Turcja
Author: G.OZCAN
Source: http://www.flickr.com
Zima w tym roku bardzo dała nam popalić. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy na odrobinę słońca, które poprawi nasz nastrój. I w końcu przyszło lato. Dni są co raz cieplejsze, a my nie przestajemy myśleć o tegorocznym urlopie. Nie możemy się wprost doczekać tych beztroskich dni, które spędzimy na gorącej plaży. Tylko tego typu myśli mogą nam pomóc w jakiś sposób przetrwać trudne chwile w pracy.

Niedługo wakacje i myślisz, gdzie się wybrać, aby poprawić rzeźbę swego ciała – zobacz propozycje

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
trening
Author: Lies Thru a Lens
Source: http://www.flickr.com
Kiedy dobiega końca kwiecień wielu Polaków zaczyna myśleć o zrzuceniu zbędnych kilogramów. I oczywiście o doskonałym wyglądzie swojego ciała. Dlaczego? Nadchodzą powoli wakacje, piękna plaża – każdy pragnie się dobrze prezentować. Co należy zrobić?

Do jakiego kraju wybrać się na wakacje? Najlepsze podpowiedzi od naszej redakcji

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
egipt - zabytki
Author: Jorge Láscar
Source: http://www.flickr.com
Urlop niewątpliwie należy do najistotniejszych momentów w ciągu roku dla wielu z nas. Przecież to właśnie wtedy możemy wreszcie odpocząć od swojej codzienności i wyjechać w dalekie strony, gdzie będziemy mogli w ciszy się zrelaksować i zapomnieć o wszelkich kłopotach.

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń z pewnością niejednego podróżnika

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
Morze Bałtyckie, plaża
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Współcześnie wielu z nas ma przed sobą duże możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest właściwe przeanalizowanie ich i i wybranie takiej, która będzie całkiem odpowiadać naszym oczekiwaniom. zatem wzrastająca liczba ludzi decyduje się na takie rozstrzygnięcia jak hotele nad Bałtykiem. Chcąc, albowiem spędzić niezwykły czas w ciekawym miejscu i w końcu odpocząć po często męczącym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, dobrze jest wybrać się nad Morze Bałtyckie.

Pages