świat

Ubrania dla puszystych - czyli nie ma powodów do wstydu.

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
opakowanie świątecznego prezentu
Author: Pete
Source: http://www.flickr.com
Jednocześnie ze wzrostem dobrobytu w krajach zachodnich społeczeństwu rosną również brzuchy, krótko mówiąc pulchniejemy. Dlatego kreatorzy mody coraz częściej przedstawiają na pokazach mody kreacje odzieży w rozmiarach XXL!


W naszym państwie otyłość typu „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, gdyż nie należymy do najbardziej rozwiniętych państw świata, lecz nadwaga jest jednak powszechna pośród aż 10% Polaków.

Zima wydaje się być tym okresem w Polsce, kiedy mamy ochotę wyjechać gdzieś daleko, gdzie jest ciepło i są cudowne plaże

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
egipskie piramidy
Author: montager
Source: http://www.flickr.com
W czasie zimy w naszym kraju często chorujemy i mamy skłonności do depresji. Powodem takiego stanu rzeczy jest pogoda - mrozy oraz zbyt mało słońca.

Radość z samodzielnego planowania wakacji

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
Samoloty
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Moda na tanie loty przyszła do kraju z zachodu. Propozycje poszczególnych linii lotniczych spotykają się z ogromną aprobatą w naszym kraju, gdyż dzięki tanim lotom można zwiedzić cały świat. Istnieje sporo for w internecie oraz fanpage’ów na portalu facebook, gdzie użytkownicy z prawdziwą pasją dzielą się wrażeniami, opiniami i informacjami na ten temat. Łączenie przelotów z rozmaitych miejsc sprawia, że za niedużo pieniędzy można przemieszczać się miedzy krajami. Wrażeń z tym się wiążących nie kupimy.

Ogumienie przemysłowe – gdzie nabyć?

  • Posted on: 5 November 2014
  • By: addmean
Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wraz ze zmianą, zmieniają się nasze drogi, a co z tego wynika posiadacze samochodów muszą już rozpocząć rozglądać się za wulkanizatorem, który zmieni im opony z zimówek na letnie. Mrozy już możemy pożegnać, z tego powodu należy pomyśleć o tego typu wymianie dużo wcześniej, zanim będziemy zmuszeni czekać w dwutygodniowych kolejkach. Opony przemysłowe do różnego rodzaju maszyn przysyłane są zamawiającym na czas, ale przy niezgodności z żądanym rozmiarem jest możliwość zwrotu lub wymiany.