formalności

Kredyty przez sieć

  • Posted on: 5 February 2018
  • By: addmean
Pieniądze, nominał polski
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
Zadowalający standard życia to dzisiaj ważna kwestia, której osiągnięcie nieraz pociąga za sobą konieczność odpowiednich decyzji życiowych. W dwudziestym pierwszym wieku wielką ilość kłopotów z kwestiami biznesowymi mogą pomóc rozwiązać wykwalifikowani fachowcy bankowi oferujący przykładowo przydatne kredyty, które coraz łatwiej są dostępne przez internet.

Szkolenia BHP dla pracowników - jak je organizować, aby nie przepłacać?

  • Posted on: 17 January 2018
  • By: addmean
coca cola reklama na budynku
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Przyjmując nową osobę do pracy musisz załatwić mnóstwo wszelkiego rodzaju formalności, a wśród nich między innymi zagwarantować jej szkolenie z zakresu BHP. Jeżeli nie masz swojego człowieka, który organizuje tego typu szkolenia, wówczas musisz zainteresować się szkoleniami organizowanymi przez firmy zewnętrzne.


organizacja szkolenia

Dlaczego warto rozliczyć się z podatku z pracy za granicą? Jakie dokumenty potrzebujemy do rozliczenia pracy w Niemczech?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
prezent
Author: barockschloss
Source: http://www.flickr.com
Osoby pracujące za granicą w zeszłym roku podatkowym mogą starać się o zwrot podatku z danego kraju. Najprościej jest skorzystać z biura, które się tym na co dzień zajmuje.

Kiedy masz prawo do refundacji za bilet lotniczy?

  • Posted on: 8 November 2014
  • By: addmean
Lotnisko
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
W zakresie obowiązków przewoźników lotniczych w sytuacji spóźnienia, zagubienia lub zniszczenia bagażu odpowiedzialność bierze Konwencja Montrealska. Jest to regulacja, zgodnie z którą pasażer posiada pełne prawo wymagać odszkodowania w wysokości ponad 5000 zł. Właściwe odszkodowanie za opóźniony lot wydane w określonym terminie należy do obowiązków przewoźnika. Otrzymanie zwrotu kosztów jest zależne od kilku ważnych czynników i to pokrzywdzony pasażer wyjaśnić swą sytuację. Tak samo jak w każdym innym środku komunikacji płacimy za tanie, średniej klasy i droższe bilety lotnicze, które w stosownych do ceny standardach przetransportują nas z jednego na drugi punkt.