lotnisko

Czy jest takie coś jak odszkodowania lotnicze?

  • Posted on: 7 June 2018
  • By: addmean
samoloty
Author: Junpei Abe
Source: http://www.flickr.com
Za opóźniony lot odszkodowanie mamy szansę dostać

Jeżeli udajemy się na wakacje, lub udajemy się do innego państwa z powodów biznesowych, to chcemy mieć gwarancję, że dojedziemy do punktu przeznaczenia o wyznaczonym czasie, a samodzielna jazda minie szybko i miło.

Rozkład lotów udostępniany za pomocą internetowej wyszukiwarce połączeń lotniczych

  • Posted on: 9 March 2018
  • By: addmean
lotnisko
Author: Rob Faulkner
Source: http://www.flickr.com
Z rozpiską lotów i przeróżnych połączeń rejsowych będzie można zapoznać się w czasie pobytu na lotnisku oraz dzięki sprawnemu łączu internetowemu. Rozkład lotów rozwieszany na lotniskowych tablicach ogłoszeń jest niezwykle dogodny dla klientów linii lotniczych czekających na odlot swojego samolotu albo na wylądowanie na lotnisku samolotu przesiadkowego, którym będzie można kontynuować podróż.

Co powinien zawierać nasz bagaż, gdy chcemy podróżować samolotem?

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
samolot
Author: Szmalback.pl
Source: Szmalback.pl
Mimo że okres urlopowy już upłynął co jakiś czas wybieramy się w podróż samolotem. Czy to w odwiedziny do rodziny za granicą, czy też na weekend w celach rekreacyjnych bądź w celach służbowych. Przede wszystkim w podróż bierzemy ze sobą dwa typy bagażu. Jest to bagaż podręczny plus drugi, który jest wysyłany do luku i określany jest bagażem głównym lub inaczej mówiąc odprawianym. Zależnie od tego jakimi liniami lotniczymi będziemy lecieć masa oraz wymiar bagażu jest różnorodny.

Odwołany lot odszkodowanie – gdzie szukać info o przysługujących prawach?

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
lotnisko
Author: Mark Harkin
Source: http://www.flickr.com
Z usług lotniczych korzystamy coraz chętniej, bo ceny biletów są zdecydowanie tańsze niż kilka lat temu. Musimy być jednakże świadomi tego, że ewentualne kłopoty jakie mogą wystąpić na lotnisku, mogą dla nas stanowić powód do domagania się zadośćuczynienia. O jakich problemach mowa? Przede wszystkim o różnego rodzaju opóźnieniach, odwołaniu lotu, zagubieniu bagażu itd. Przypadki tego typu wbrew powszechnym opiniom nie są rzadkością, toteż warto wiedzieć, w jaki sposób się w takiej sytuacji zachować i czego się domagać od przewoźnika.