pomoc

Jakie istnieją możliwości wsparcia dla młodych firm? Co możemy przy ich pomocy zyskać?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
własna firma
Source: pixabay.com
Duża ilość młodych firm lub ludzi, którzy własną firmę planują założyć, stara się o uzyskanie wsparcia finansowego z różnego rodzaju instytucji. Jest w takiej sytuacji łatwiej rozpocząć i rozwijać swoją działalność. Istnieje całkiem sporo różnych funduszy, dlatego opłaci się zapoznać choćby z niektórymi możliwościami, które istnieją na naszym rynku, aby móc aplikować o potrzebne środki.

Odpowiedzialność biznesu – a więc w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą troszczyć się obecnie o stan środowiska naturalnego?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
biznes
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Wizerunek firmy jest obecnie na rynku bardzo istotny, co doskonale rozumieją osoby, jakie posiadają własną działalność gospodarczą. Nie można się w związku z tym dziwić, że wielkie firmy z reguły angażują się w pomoc grupom potrzebującym i wspierają wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Określa się to terminem odpowiedzialnego biznesu. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się dodatkowo środowisko naturalne. Przedsiębiorstwa pokazują, że troszczą się o przyrodę i w prowadzonej działalności starają się korzystać z bezpiecznych dla niej rozwiązań. Jakim sposobem współczesna firma, bez względu na to czym się zajmuje, może chronić naturę?

Czym jest żywność liofilizowana? Przez kogo jest ona stosowana? Jak przedstawiają się jej zalety?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
klientów
Author: Mike Gifford
Source: http://www.flickr.com
Ludzie wymyślili już wiele sposobów na zabezpieczanie żywności tak, aby można było dłuższy czas przechowywać produkty. Mniej znaną metodą jest liofilizacja. Na czym polega? Kiedy tego typu pożywienie się sprawdzi?

Rozwód – jak go przejść, żeby okazał się rzeczywiście jak najmniej traumatycznym przeżyciem?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
wyobrażenie - mieszkanie
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Zdarza się, że małżeństwo się rozpada, mimo że małżonkowie starali się je utrzymać. Rozwody są dzisiaj coraz częstsze, tym samym pomoc prawnika w wielu sytuacjach staje się absolutnie niezbędna, szczególnie jeśli partnerzy nie potrafią porozumieć się samodzielnie, bez żadnej pomocy z zewnątrz.

Krok po kroku. Jakim sposobem rozliczyć PIT przez sieć

 • Posted on: 18 April 2018
 • By: addmean
selfie - firma
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com
Kolejki w urzędach fiskalnych pod koniec kwietnia potrafią przerażać. Jest metoda, ażeby je ominąć. Swoje zeznanie podatkowe możemy oddać przez internet. Podpowiadamy, w jaki sposób to uczynić.


Ministerstwo Finansów oficjalnie zachęca do rozliczania się drogą elektroniczną.

Jakie firmy mogą podpisać umowę na faktoring

 • Posted on: 17 January 2018
 • By: addmean
Opieka nad osobami starszymi
Author: Kars4Kids Car Donation & Educational Programs
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy opiera się obecnie na wystawianiu i opłacaniu rozmaitych faktur. Poza tym wszelkie osoby prowadzące firmy przekonują, iż w ich codziennym funkcjonowaniu trzeba robić wiele prac związanych z administracją.


Toteż umowa faktoringu podpisywana pomiędzy firmą a jednym z banków lub marka a inną jednostką wykonującą usługi faktoringu potrafi niezwykle pomóc w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Pages