fitness

Na siłowni|Dieta oraz ćwiczenia na siłowni sposobem na sukces

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek staje się coraz bardziej lubiany. Jest metodą spędzania wolnego czasu, a także może doprowadzić zwiększenia i utrzymania dobrej kondycji fizycznej i utraty masy. Na tym ostatnim skutku szczególnie zależy wielu ludziom. Dla schudnięcia coraz więcej osób korzysta z usług ośrodków fitness i siłowni. Są to ludzie, którym zależy na uzyskaniu dobrych rezultatów, jak również często na doradztwie specjalistów w zakresie wysiłku fizycznego. Często także dla tych osób najlepszym aspektem motywującym jest obecność innych ćwiczących osób. Z zajęć fitness zwykle korzystają panie, natomiast siłownia jest najczęściej domeną mężczyzn. Mężczyźni bowiem często nie tylko pracują nad kondycją fizyczną, ale także nad powiększeniem masy mięśniowej i generalnym rzeźbieniem sylwetki. W tym celu nierzadko wspomagają się specjalnymi środkami takimi jak między innymi Carbo Olimp.

Dobrze iść na fitness

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
fitness
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zaczyna do nas docierać jak ważna jest odpowiednia kondycja fizyczna, zaczynamy też pojmować, że warto byłoby się ruszyć sprzed laptopa czy telewizora. Nie wszystkie osoby posiadają jednak odpowiednią dozę samozaparcia i zdarza się, że domowe próby ruchu nie są podejmowane. Nawet, jeśli mamy ćwiczyć ze znajomą, to często kończy się na kawie i ciastkach. Zresztą ćwicząc w mieszkaniu nie zawsze mamy pewność czy właściwie robimy jakieś ćwiczenia. Dlatego, żeby mieć motywację i dobrze ćwiczyć warto zapisać się na fitness poznań.

Wyjątkowe hobby? - a może alpinistyka?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
wspinaczka górska
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Życie każdego człowieka jest często skomplikowane. Nie lada wyzwaniem byłoby wymienienie choćby połowy zajęć, jakim oddaje się przeciętna osoba na co dzień. To całkowicie naturalne, że poszukujemy tego rodzaju zainteresowań oraz hobby, które dadzą nam konkretną dawkę emocji, jak też przyjemności. Nikt z nas nie chce, aby nasze życie było nudne bądź monotonne. Konieczne jest poszukiwanie niebanalnych zajęć, np. związanych z aktywnością fizyczną.

Znakomite rowery od wyróżnianej i polecanej marki Kettler

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Rower treningowy
Source: http://www.vivafitness.pl/
Marka Kettler to kapitalna firma, jaka proponuje liczne urządzenia z branży fitness. Jeśli jesteś osobą aktywną, dla jakiej sport oraz aktywność fizyczna mają niezwykle znaczną i niesłychanie ważką rolę to z pewnością w ofercie marki Kettler odnajdziesz różnorodne oryginalne i markowe urządzenia do ćwiczeń oraz fitnessu. Firma ta posiada duże doświadczenie w swojej branży, ponieważ działalność nawiązała już długi czas temu - w roku 1946, działała wtenczas także pod inną nazwą.

Jaki asortyment do sklepu sportowego?

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: addmean
kule biilardowe
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Każdy gabinet kosmetyczny musi posiadać na wyposażeniu pewne sprzęty, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o podejmowaniu takiego typu działalności. Jeśli mamy w planach otworzenie takiego biznesu warto rozejrzeć się wcześniej w ofercie, by zakupić urządzenia świetnej jakości i w rozsądnych cenach. Nadal znaczną popularnością cieszą się kluby fitness, które oferują różnorodne zajęcia indywidualne. Jeśli chcemy mamy możliwość opłacenia indywidualnych zajęć z trenerem, który doradzi w jaki sposób mamy ćwiczyć.

Pulsometry elektroniczne dla biegaczy

 • Posted on: 16 October 2014
 • By: addmean
zegarek sportowy
Source: http://www.sport-shop.pl/
Czas i tempo biegania to najlepszy wyznacznik postępów w treningu. Niektórym wystarcza do tego celu dobra orientacja – dobiegają po prostu do określonego punktu w terenie (na przykład do drzewa). A potem wyznaczają sobie kolejny cel. Nie jest to jednak zbyt precyzyjna metoda pomiaru. Zdecydowanie bardziej skuteczne są stopery i krokomierze. Nowoczesne stopery elektroniczne dostępne w sklepie Sport-shop.pl (http://www.sport-shop.pl/) posiadają szereg funkcji bardzo przydatnych dla biegacza.