fitness

Na siłowni|Dieta oraz ćwiczenia na siłowni sposobem na sukces

 • Posted on: 15 May 2018
 • By: addmean
siłownia
Source: http://www.sport-shop.pl/
W dzisiejszych czasach aktywny wypoczynek jest coraz bardziej lubiany. Jest metodą spędzania wolnego czasu, a także może doprowadzić wzrostu i utrzymania dobrej kondycji fizycznej i pozbycia się masy. Na tym ostatnim efekcie zwłaszcza zależy wielu ludziom. Dla utraty zbędnych kilogramów coraz więcej osób korzysta z usług centrów fitness i siłowni. Są to osoby, którym zależy na uzyskaniu dobrych rezultatów, a także nierzadko na opiece specjalistów w zakresie wysiłku fizycznego. Nierzadko również dla tych osób najlepszym aspektem motywującym jest obecność pozostałych ćwiczących ludzi. Z zajęć fitness częściej korzystają panie, natomiast siłownia jest najczęściej domeną mężczyzn. Panowie bowiem nierzadko nie tylko pracują nad kondycją fizyczną, ale także nad powiększeniem masy mięśniowej i ogólnym rzeźbieniem ciała. W tym celu nierzadko wspomagają się dodatkowymi substancjami takimi jak na przykład Carbo Olimp.

Dobrze iść na fitness

 • Posted on: 19 March 2018
 • By: addmean
fitness
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Gdy dociera do nas jak istotna jest odpowiednia kondycja fizyczna, zaczynamy również rozumieć, że dobrze byłoby się ruszyć sprzed komputera czy telewizora. Nie każda osoba posiada jednak odpowiednią dozę samozaparcia i bywa, że domowe próby ruchu nie są podejmowane. Nawet, kiedy umówimy się z sąsiadką, to często kończy się na kawie i ciastkach. Zresztą ćwicząc w mieszkaniu nie za każdym razem mamy pewność czy odpowiednio wykonujemy ćwiczenia. Tak, więc, żeby znaleźć chęci i dobrze ćwiczyć powinniśmy iść na fitness poznań.

Wyjątkowe hobby? - a może alpinistyka?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
wspinaczka górska
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Życie każdego człowieka jest często skomplikowane. Nie lada wyzwaniem byłoby wymienienie choćby połowy zajęć, jakim oddaje się przeciętna osoba na co dzień. To całkowicie naturalne, że poszukujemy tego rodzaju zainteresowań oraz hobby, które dadzą nam konkretną dawkę emocji, jak też przyjemności. Nikt z nas nie chce, aby nasze życie było nudne bądź monotonne. Konieczne jest poszukiwanie niebanalnych zajęć, np. związanych z aktywnością fizyczną.

Znakomite rowery od wyróżnianej i polecanej marki Kettler

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Rower treningowy
Source: http://www.vivafitness.pl/
Marka Kettler to kapitalna firma, jaka proponuje liczne urządzenia z branży fitness. Jeśli jesteś osobą aktywną, dla jakiej sport oraz aktywność fizyczna mają niezwykle znaczną i niesłychanie ważką rolę to z pewnością w ofercie marki Kettler odnajdziesz różnorodne oryginalne i markowe urządzenia do ćwiczeń oraz fitnessu. Firma ta posiada duże doświadczenie w swojej branży, ponieważ działalność nawiązała już długi czas temu - w roku 1946, działała wtenczas także pod inną nazwą.

Jaki asortyment do sklepu sportowego?

 • Posted on: 21 October 2014
 • By: addmean
kule biilardowe
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Każdy gabinet kosmetyczny musi posiadać na wyposażeniu pewne sprzęty, bez których po prostu nie ma co rozmyślać o podejmowaniu takiego typu działalności. Jeśli mamy w planach otworzenie takiego biznesu warto rozejrzeć się wcześniej w ofercie, by zakupić urządzenia świetnej jakości i w rozsądnych cenach. Nadal znaczną popularnością cieszą się kluby fitness, które oferują różnorodne zajęcia indywidualne. Jeśli chcemy mamy możliwość opłacenia indywidualnych zajęć z trenerem, który doradzi w jaki sposób mamy ćwiczyć.

Pulsometry elektroniczne dla biegaczy

 • Posted on: 16 October 2014
 • By: addmean
zegarek sportowy
Source: http://www.sport-shop.pl/
Czas i tempo biegania to najlepszy wyznacznik postępów w treningu. Niektórym wystarcza do tego celu dobra orientacja – dobiegają po prostu do określonego punktu w terenie (na przykład do drzewa). A potem wyznaczają sobie kolejny cel. Nie jest to jednak zbyt precyzyjna metoda pomiaru. Zdecydowanie bardziej skuteczne są stopery i krokomierze. Nowoczesne stopery elektroniczne dostępne w sklepie Sport-shop.pl (http://www.sport-shop.pl/) posiadają szereg funkcji bardzo przydatnych dla biegacza.