kursy

Jakimi kursami będą zainteresowani kierownicy pracujący w sklepach wielkopowierzchniowych

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Praca w sklepie wielkopowierzchniowym do łatwych na pewno nie należy. Najprawdopodobniej w najgorszej sytuacji są kobiety, które pracują jako kasjerki, gdyż muszą przez caluteńką dniówkę siedzieć za kasą, przerzucać tony towarów, w tym również dziesięciokilogramowe opakowania z mąką lub wodą mineralną i jeszcze poza tym dokładnie wydawać resztę. Jednak ci, którzy pracują umysłowo świetnie wiedzą, że stresujące sytuacje bywają także i dla nich chlebem powszednim i też powodują zmęczenie. Nic dziwnego więc w tym, że reprezentanci kadry kierowniczej pracujący w sklepach wielkopowierzchniowych chcą cały czas się dokształcać, żeby lepiej organizować własną pracę, jak również dobrze kontrolować poczynania podwładnych.

Twoja firma naprawdę może odnieść sukces, jednakże musisz postawić na innowacyjność

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku na rynku pojawiają się nowe firmy, które chcą zyskać sławę na arenie biznesu. Mimo wszystko w mnogich wypadkach inwestycja kończy się niepowodzeniem, a statystyki udowadniają, że sporo firm zamyka swe podwoje już po niedługiej działalności.

Na czym opiera się taki sport jak surfing i czy też jego wykonywanie jest trudne?

  • Posted on: 3 January 2018
  • By: addmean
surfing
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
Pływanie na desce to jeden z najpopularniejszych sportów na wodzie na świecie. Wystarczy potrafić pływać oraz wyposażyć się we właściwy sprzęt. Na czym precyzyjnie opiera się ten sport oraz czy też jego nauka zajmie dużo czasu?