kursy

Na czym opiera się taki sport jak surfing i czy też jego wykonywanie jest trudne?

  • Posted on: 3 May 2018
  • By: addmean
surfing
Author: Eri_pl
Source: www.flickr.pl
Pływanie na desce to jeden z najbardziej popularnych sportów wodnych na świecie. Wystarczy potrafić pływać oraz wyekwipować się we właściwy sprzęt. Na czym precyzyjnie opiera się taki sport oraz czy jego nauczenie się zajmie wiele czasu?

Jakimi kursami będą zainteresowani kierownicy pracujący w sklepach wielkopowierzchniowych

  • Posted on: 2 February 2018
  • By: addmean
szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Praca w sklepie wielkopowierzchniowym do łatwych na pewno nie należy. Najprawdopodobniej w najgorszej sytuacji są kobiety, które pracują jako kasjerki, gdyż muszą przez caluteńką dniówkę siedzieć za kasą, przerzucać tony towarów, w tym również dziesięciokilogramowe opakowania z mąką lub wodą mineralną i jeszcze poza tym dokładnie wydawać resztę. Jednak ci, którzy pracują umysłowo świetnie wiedzą, że stresujące sytuacje bywają także i dla nich chlebem powszednim i też powodują zmęczenie. Nic dziwnego więc w tym, że reprezentanci kadry kierowniczej pracujący w sklepach wielkopowierzchniowych chcą cały czas się dokształcać, żeby lepiej organizować własną pracę, jak również dobrze kontrolować poczynania podwładnych.

Twoja firma naprawdę może odnieść sukces, jednakże musisz postawić na innowacyjność

  • Posted on: 18 January 2018
  • By: addmean
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku na rynku pojawiają się nowe firmy, które chcą zyskać sławę na arenie biznesu. Mimo wszystko w mnogich wypadkach inwestycja kończy się niepowodzeniem, a statystyki udowadniają, że sporo firm zamyka swe podwoje już po niedługiej działalności.