bieganie

Jak polepszyć swoją kondycję, wygląd oraz zdrowie? W jaki sposób najlepiej trenować? Jaka aktywność jest dobra na początek?

 • Posted on: 11 February 2018
 • By: addmean
kije trekkingowe
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Aktywność powinna być zarezerwowana każdego dnia. Za jej sprawą można utrzymać idealną formę przez lata, ale również liczyć na dobre wyniki sprawnościowe w przyszłości.

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

 • Posted on: 5 February 2018
 • By: addmean
trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Większość osób marzy o szczupłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej oraz pomału zdejmujemy zimową garderobę. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z regularnych ćwiczeń i pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego?

Jak podejść do tematu aktywności fizycznej? Czy warto się mocniej zaangażować w sprawy sportowe?

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
koszulka sportowa z nadrukiem
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Aktywność obecnie jest bardzo na czasie. Posiada to ogromne plusy, gdyż sprzyja to poprawie zdrowia i długiemu życiu. Tego typu popularność nie uszła uwadze różnym firmom, które zajmują się produkowaniem sprzętu oraz odzieży sportowej. Dzięki temu mamy spore możliwości, aby rozwijać nasze sportowe pasje, a jednocześnie prezentować się bardzo dobrze.

Kupowanie sprzętu sportowego przez Internet

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
W końcu nastała wymarzona wiosna, a razem z nią ciepłe dni. Już niebawem zawita do nas lato i zaleje całą Polskę falą upałów. Gorące dni w lecie najlepiej się spędza nad morzem. Ale gdy patrzymy na to, co się porobiło z naszą figurą w ciągu mroźnych zimowych miesięcy, to mamy chęć się zapaść pod ziemię. Zamiast jednak ukrywać się przed resztą świata, warto po prostu porządnie zabrać się za siebie. Budowanie pięknej sylwetki nie niesie za sobą żadnych kosztów, ale na pewno wymaga wysiłku. Nie możemy bowiem mrugnąć okiem i znowu mieścić się bez trudu w kostium z zeszłego roku. W wojnie z niechcianymi kilogramami bardzo ważna jest systematyczna praca.

Dlaczego warto stosować suplementację podczas treningów

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Przykład suplementu dla sportowców postaci kreatyny
Author: Maicon
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczynając treningi poleca się uprzednio zasięgnąć porady specjalisty, jeśli chodzi o dostępne na rynku odżywki. To właśnie dzięki nim możemy w znacznym stopniu wspomóc metabolizm oraz najlepiej ustawić nasz organizm na wybraną dyscyplinę sportową.

Czy rozumiemy plan treningowy triathlon?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Szlak górski
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Do każdego zadania należy się odpowiednio przygotować. Nie ma znaczenia czy obmyślamy podróż w góry, czy chcemy pobić rekord świata w pływaniu, do każdego przedsięwzięcia należy się dobrze przygotować. Musimy przeanalizować co będzie nam niezbędne, jakie kroki będziemy musieli powziąć, a też który plan okaże się być dla nas najbardziej optymalny.

Czy są metody dzięki którym można trwale schudnąć?

 • Posted on: 3 January 2018
 • By: addmean
kobieta podczas biegania
Author: Gareth Williams
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas znakomicie wie, że utrzymanie wspaniałego wyglądu jest obecnie przez nas niebywale pożądane. Przywykło się powiadać, iż to nie kreacja zdobi człowieka, niemniej tymczasem jej znaczenie jest dzisiaj ogromne. Nasz zewnętrzny wygląd jest w stanie w wielu przypadkach zaowocować licznymi zyskami, zarówno w życiu prywatnym, jak i firmowym.

Pages