bieganie

Co należy koniecznie wiedzieć o biegach

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
Author: Teo
Podejmowanie ogromu mniej bądź też bardziej ważnych decyzji co do tego, jak spędzić wolny czas może być teraz bardzo problematyczne. Czy lepiej spędzić parę godzin przed telewizorem albo również może oddać się jakimś ciekawym ćwiczeniom poprawiającym ogólne samopoczucie? Choć zapytanie z pozoru wydaje się proste, sporo klientów ma znaczące problemy z podjęciem wyborów w tejże sprawie.

Jak podejść do tematu aktywności fizycznej? Czy warto się mocniej zaangażować w sprawy sportowe?

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
koszulka sportowa z nadrukiem
Author: McArthurGlen Designer Outlets
Source: http://www.flickr.com
Aktywność w dzisiejszych czasach jest dosyć modna. Ma to wielkie zalety, bo sprzyja to polepszeniu zdrowia i długiemu życiu. Taka popularność nie mogła ujść uwadze wielu firmom, jakie zajmują się dostarczaniem sprzętu oraz odzieży sportowej. Dzięki temu są duże możliwości, by rozwijać nasze sportowe hobby, a do tego wyglądać bardzo dobrze.

Kupowanie sprzętu sportowego przez Internet

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
Wreszcie nastała wymarzona wiosna, a wraz z nią ciepłe dni. Już niebawem będzie lato i zaleje cały kraj falą upałów. Gorące letnie dni najlepiej się spędza nad jeziorem. Ale kiedy patrzymy na to, co się porobiło z naszym ciałem w ciągu długich zimowych miesięcy, to mamy ochotę się zapaść pod ziemię. Zamiast jednak chować się przed resztą świata, warto w końcu odpowiednio zabrać się za siebie. Budowanie pięknej sylwetki nie niesie za sobą żadnych kosztów, ale z pewnością żąda poświęcenia. Nie możemy bowiem mrugnąć okiem i znów mieścić się bez trudu w strój z zeszłego roku. W walce z nadprogramowymi kilogramami najważniejsza jest systematyczna praca.

Trening indywidualny - najbardziej modna forma pracy nad swoim ciałem i zdrowiem

 • Posted on: 21 June 2018
 • By: addmean
trener osobisty
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com
Większość ludzi pragnie szczupłej sylwetki, zwłaszcza gdy na dworze robi coraz cieplej oraz pomału pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy doskonale widać, kto zaniechał regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. Aby odzyskać formę najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego?

Jak polepszyć swoją kondycję, wygląd oraz zdrowie? W jaki sposób najlepiej trenować? Jaka aktywność jest dobra na początek?

 • Posted on: 14 June 2018
 • By: addmean
kije trekkingowe
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Aktywność najlepiej jak jest zarezerwowana w każdy dzień. Dzięki niej możemy utrzymać świetną formę przez lata, jak i liczyć na odpowiednie wyniki sprawnościowe w przyszłości.

Dlaczego warto stosować suplementację podczas treningów

 • Posted on: 2 February 2018
 • By: addmean
Przykład suplementu dla sportowców postaci kreatyny
Author: Maicon
Source: http://www.flickr.com
Rozpoczynając treningi poleca się uprzednio zasięgnąć porady specjalisty, jeśli chodzi o dostępne na rynku odżywki. To właśnie dzięki nim możemy w znacznym stopniu wspomóc metabolizm oraz najlepiej ustawić nasz organizm na wybraną dyscyplinę sportową.

Czy rozumiemy plan treningowy triathlon?

 • Posted on: 18 January 2018
 • By: addmean
Szlak górski
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Do każdego zadania należy się odpowiednio przygotować. Nie ma znaczenia czy obmyślamy podróż w góry, czy chcemy pobić rekord świata w pływaniu, do każdego przedsięwzięcia należy się dobrze przygotować. Musimy przeanalizować co będzie nam niezbędne, jakie kroki będziemy musieli powziąć, a też który plan okaże się być dla nas najbardziej optymalny.

Pages