Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Ubezpieczenie jako zabezpieczenie na przyszłość swojego żywota

Polisę na życie jest w stanie wykupić sobie każdy człowiek. Polisa pozwoli zabezpieczyć krewnych, co najmniej na jakiś czas, jeśliby nagle nas zabrakło. Wypłata kwoty polisy na życie może być bardzo pomocną zwłaszcza w przypadku, gdy nieboszczyk był jedynym, bądź głównym żywicielem rodziny. Ubezpieczenia Gdynia to sposobność wykupienia rozmaitego rodzaju polis. Bardzo ważnym i przymusowym dla każdego posiadacza pojazdu jest ubezpieczenie OC.

ubezpieczenia
Source: pixabay
Podpisując umowę polisy OC jesteśmy zwolnieni z odpowiedzialności płatniczej w stosunku do osoby, której uczyniliśmy krzywdę w trakcie wypadku, bądź kraksy prowadząc samochód. Odpowiedzialność taką przejmuje wtedy ubezpieczający. Polisa OC nie pokryje szkód, jakie ponosimy my sami w swoim aucie. Ażeby starać się o zadośćuczynienie w tym obrębie, musimy zawrzeć ubezpieczenie AC. Jeżeli kupujemy nowiutki wóz, ubezpieczenie OC jesteśmy zmuszeni zawrzeć najdalej w dniu rejestracji -czytaj. Jeśli nabywamy wóz z drugiej ręki, najpewniej jest on już ubezpieczony. Upewnijmy się, że to ubezpieczenie jest w dalszym ciągu ważne.Nawet jeżeli mamy pojazd niezarejestrowany, nie wolno nam wyjechać na drogę publiczną, trzeba najpierw wykupić ubezpieczenie OC. Ubezpieczenia Gdynia zdołają spajać w sobie regułę typowego ubezpieczenia na życie i inwestowania funduszy. Towarzystwo Ubezpieczeniowe pobiera od nas składkę i ją inwestuje, przewidując, że po wielu latach takiego działania możemy pozyskać większe środki. Niemniej jednak bezpieczniejszym produktem jest klasyczne ubezpieczenie na życie , przejrzyste zasady i gwarancja wypłaty takiej wielkości, o jakiej jest mowa przed nawiązaniem ubezpieczenia.

podpisywanie umowy
Author: Victor
Source: http://www.flickr.com
Ubezpieczyciel nie ma obowiązku zapłaty świadczenia w razie zgonów w wyniku działań wojskowych, albo ataku terrorystycznego. Dodatkowo w wypadku samobójstwa, lub śmierci w wyniku choroby, o jakiej istnieniu nie poinformowaliśmy ubezpieczyciela. Ma możliwość się to także zdarzyć, gdy śmierć nastąpiła w wyniku działania przestępczego, czy też choroby psychicznej. Warto się ubezpieczyć od razu na długi czas, bo w tym okresie ubezpieczyciel nie może powiększyć ceny, niezależnie od tego czy się pogorszy stan zdrowia.