Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Urlop za granicą

wakacje w grecji
Author: Dimitris Karkanis
Source: http://www.flickr.com
Czas wiosenny to najwyższa pora, by przemyśleć, dokąd udać się w zbliżające się wakacje. Jak najprędzej trzeba odwiedzić biura podróży, by zobaczyć świeże oferty. Dzięki WWW nie trzeba opuszczać mieszkania – spory odsetek dobrych agencji podróżniczych prowadzi swoje oficjalne strony sieciowe.

Ecco Holiday
Tych jest w państwie mocno wiele, toteż dobrze odrobinkę się w nich orientować oraz ujrzeć na przykład, jakie wczasy zagraniczne one oferują. Na pewno wśród bogatych propozycji każdy będzie tu w stanie wyszukać coś dla siebie a, także wybrać się na niezapomniane wakacje. W państwie faraonów najpopularniejszym zabytkiem rzecz jasna są wielkie piramidy.

Leżą w głębi państwa, najczęściej należy zamówić osobną wyprawę w ich rejony. Obok nich stoi także poważny Sfinks, mająca stulecia na karku egipska rzeźba. W rejonie piramid można odbyć przejażdżkę na wielbłądzie, fantastyczne doświadczenie. (link) Na riwierze Morza Śródziemnego warto zobaczyć Aleksandrię, miasto, w którym oświetlała wodę kiedyś potężna latarnia morska oraz obszerna bibliotek zwojów.

Obligatoryjnym punktem dla zwiedzającego kraj faraonów powinna być wizyta w Kairze. Kair jest jedna z największych metropolii na globie. Jest tu niesamowite muzeum starożytności, w którym można poznać dawnych faraonów Egiptu w fantastycznych sarkofagach. O ile wolisz wylegiwać się na słonecznej plaży, ten kraj jest dla ciebie.

Znajdziesz tu malownicze plaże, upalne temperatury powietrza i błękitne morze.
Egipt, wakacje w Egipcie
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że czasem biura podróży wystawiają specjalne, dużo tańsze oferty dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na konkretny kierunek wakacyjnych wojaży, np. biuro: Eccoholiday - http://www.eccoholiday.com/.