Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób się zrelaksować?

Jesteś wycieńczona pracą albo nauką? Masz zbyt dużo na głowie i odczuwasz, że stres zaczyna zjadać Twe zdrowie? Powinieneś się odprężyć! Lecz jak?


Jeśli pokłady Twej energii wewnętrznej są na wyczerpaniu, a Ty nie masz siły ażeby spełniać to, co sobie uplanowałeś wiedz, iż przyszedł czas na odpoczynek.
Spłata długów
Author: Fredrik Alpstedt
Source: http://www.flickr.com


Czas na odpoczynek szczególny, to znaczy szybki jak też efektywny. Pierwszy sposób - oddychaj. Zapewne odpowiesz, że czynisz to przez 24h/24h. To prawda, oddychasz, jednakże powinieneś pamiętać o, że między innymi w medytacji oraz jodze oddychanie gra kluczową rolę. Umiejętne ćwiczenia oddechowe prędko pomogą Ci uregulować pracę nerwowego ośrodka, usuną chroniczne migreny, natomiast Twój mózg dostanie życiodajny tlen. Swoją chwilę odpoczynku rozpocznij zatem od zwyczajnego na pozór oddechu.


Papier
Source: http://www.sxc.hu


Kolejna porada - uśmiechnij się, choćby do samego siebie. Obniżysz w ów sposób częstość uderzeń serduszka, obniżysz napięcie jak też mimowolnie uciszysz organizm. Zerknij na swą roześmianą buzię w zwierciadle czy też najzwyczajniej ciesz się z momentu relaksu, jaki właśnie trwa. A może odpręży Cię parę godzin w SPA? Basen, łaźnia parowa, masaż - z pewnością każdy znajdzie tu cokolwiek w sam raz dla siebie. Ostatnia porada brzmi - nie zaśmiecaj - swego biurka oraz umysłu. W czasie, gdy pragniesz się zrelaksować, staraj się maksymalnie uporządkować otoczenie, w którym się w tym momencie znalazłeś.
Uczyń to po to, ażeby jak najmniej niepożądanych impulsów docierało do Twojej świadomości.http://www.flexpress.pl/etykiety-samoprzylepne/ etykiety reklamoweDzwoniący smartfon, spóźniona Faktura bądź szeleszczące papierki nie będą Cię wtedy rozpraszać, Ty natomiast najzwyczajniej "wyłączysz się" i wypoczniesz.