Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wpływają cykliczne ćwiczenia na stan zdrowia?

Gdy rok temu poszedłem do lekarza, spostrzegł, że po prostu zapuściłem się. A więc utyłem, zacząłem mieć poważne problemy zdrowotne. Świetnie, że doktor umie przekonać człowieka, bo po jego namowach znacząco zmieniłem własne funkcjonowanie. A więc zacząłem regularnie ćwiczyć. Najistotniejsze są biegi: biegam kilka kilometrów co dwa dni. Tego typu dawka biegania sprawiła, że wreszcie przestałem nagminnie tyć, a do tego sporo schudłem.


Biegający mężczyzna
Co zjadłem, to po południu dałem radę spalić. Początkowo miałem koszmarne zakwasy, ale na całe szczęście później wszystko się pozmieniało. Można powiedzieć, iż bieganie sprawiło, że nie tylko ładniej wyglądam - także należy zwrócić uwagę, iż wreszcie zażegnałem stany depresyjne. Nie twierdzę, że to była poważna depresja, lecz częste bieganie sprawiło, iż ciągle do organizmu były pompowane endorfiny. To bardzo dobrze pokazuje, że jeżeli jogging ma dużo zalet.

Pragnę także napisać nieco o ćwiczeniach na siłowni. Niewątpliwie ta chętnie uprawiana aktywność fizyczna sprawiła, iż mam atrakcyjniejszą klatkę piersiową. Na dzień dzisiejszy to efekty nie są satysfakcjonujące, bo potrzebuję na to wszystko jeszcze dużo czasu, lecz każdy mi mówi, że nie jest źle. To wszystko bez wspomagania - znam takich ludzi, którzy zamiast ciężko ćwiczyć, zażywali zakazane używki. Efekty są tak czy siak kiepskie. W szczególności, że nawet jeśli atrakcyjniej wyglądamy, podobamy się kobietom na chociażby plaży, to tak czy siak powodujemy, iż chociażby stan naszego serca jest na gorszym poziomie. Takie są fakty, miej to na szczególnej uwadze!

Ćwiczenia domowe również mają dużo sensu - w końcu częste pompki bądź przysiady wiele dają. Dla nowicjuszy polecam przysiady.

Chcesz przeczytać inne równie przydatne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj ortodonta wołomin, a na pewno nie odczujesz rozczarowania.

Czyli rób jak najwięcej przysiadów, potem zrób sobie przerwę, i znowu do oporu. Moim skromnym zdaniem proste ćwiczenia wiele mogą dać. Kiedy tydzień temu poszedłem do lekarza, odrzekł, iż rozpiera go duma, ponieważ za jego namową odmieniłem swoje funkcjonowanie. Pewnie, gdybym nie słuchał jego porad, w dalszym ciągu uskarżałbym się na stan zdrowia. Dobrze, że regularnie ćwiczę, to akurat pewne.

Jeżeli pragniesz regularnie ćwiczyć oraz dbać o swoją kondycję sprawdź: ||.