Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Większe ułatwienia dla petentów za ubiegły rok

Coraz szybciej zbliżający się czas przedłożenia rozliczenia każdego roku niesie ze sobą sporo stresu dziesiątkom tysięcy Polaków.
Perspektywa niekończących się kolejek do Urzędów już na kilka miesięcy przed terminem potrafi skutecznie roztroić nerwy.


praga
Source: www.orlicatravel.pl


Jednak istnieją opcje, które są w stanie sprawnie pomóc w napisaniu oraz przesłaniu deklaracji – i to bez kosztów. Program do rozliczania Pit to w zbliżających się dniach standardowy dodatek do codziennej prasy. Każdego roku ilość petentów, która używa tego rodzaju rozwiązań rośnie. Program do rozliczania Pit to zwyczajna wygoda – bezpłatne wersje dołączane do gazet pozwalają na szybsze wypełnienie rozliczenia i przesłanie jej na skrzynkę Urzędu Skarbowego.

Czujesz, że niezbędny będzie Ci kompleksowy opis (https://www.hjl-partner.pl/) na ten zagmatwany temat? Nadchodzimy z pomocą - szczegółowe informacje odszukasz na naszej następnej witrynie.

W rezultacie wystawanie w długich kolejkach i trwonienie nerwów jest zbędne. Tego rodzaju programy do rozliczeń mają z reguły dołączone różne samouczki oraz tutoriale – w rezultacie popełnienie błędu podczas wypełniania rozliczeń jest zmniejszone praktycznie do 0. Dodatkowo jest się zdolnym zaoszczędzić na konieczności wynajęcia księgowego.


czasu
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com


MousePen i608
Author: Planeta PR
Source: Planeta PR


Innym wyjściem z sytuacji niż płyty dodawane do gazet jest portal podatkowy. Tego sortu serwisów obecnie działa dość dużo, a ich liczba jedynie rośnie razem z zbliżającym się terminem składania rozliczeń.
Dowolny portal podatkowy będzie miał dostęp lub przekierowanie do programu PIT, lepiej jednak korzystać sprawdzonych serwisów w celu uniknięcia np. ryzyka użycia wprowadzonych danych osobowych. Portale podatkowe oraz darmowe programy do rozliczeń to ułatwienie, z jakiego każdy petent przynajmniej raz winien skorzystać!