Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/alpha-strasbourg.com/includes/menu.inc).

Wspólny, zimowy wyjazd na ferie. Dokąd można się wybrać?

Gdy przychodzi urlop jak ferie i wakacje, wspaniale jest pojechać gdzieś daleko od domu i odpocząć w magicznym miejscu. A w jaki rejon się udać kiedy nie mamy jeszcze pomysłu na kilkudniowy rodzinny wyjazd? Jest sporo propozycji.

Zimowa aktywność
Author: Venus
Source: Venus
Jeśli decydujemy się na wyjazd w góry, szczególnie zimą, dobrze jest rozważyć ferie w Karkonoszach. Zorganizujmy sobie każdy dzień w ten sposób, żeby był wypełniony atrakcjami, bowiem jeśli trafimy na idealną pogodę i dobre warunki narciarskie, można wykorzystać te dni do granic możliwości, a w dni bez szusów narciarskich można spędzić miło czas korzystając z innych atrakcji. Jeżeli z kolei pogoda nie będzie dopisywać i góry nie będą pokryte śniegiem, codziennie możemy robić coś atrakcyjnego. Równocześnie można jeden dzień spędzić w Czechach, ponieważ jest po prostu niedaleko. Jeśli zdecydujemy się na ferie w Karkonoszach, zarezerwujmy sobie noclegi w Karpaczu lub Szklarskiej Porębie - tanie ferie w karkonoszach.

Te dwa miasta są piękne i warte zobaczenia. Jeżeli mieszkamy niedaleko terenów górzystych, zdecydujmy się dla odmiany na wyjazd nad morze. Bałtyk w sezonie letnim wygląda bardzo ładnie, lecz zimową porą, chociaż kąpiele nie są zalecane (jeśli nie jest się morsem) i jest dość wietrznie, wygląda równie wspaniale, szczególnie, gdy wydmy są zaśnieżone a brzeg jest oblodzony przy siarczystych mrozach. By zobaczyć to na własne oczy, najlepiej wybierzmy noclegi Kołobrzeg blisko morza. W sezonie zimowym nie ma tłumów nawet w tak obleganej miejscowości jak Kołobrzeg, ceny także są nieco niższe (zarówno pokoi gościnnych, jak i w lokalach gastronomicznych).Jeśli nie mamy sprawdzonego ani polecanego przez znajomych noclegu, możemy skorzystać z poleceń na stronach www wpisując słowa „noclegi Kołobrzeg blisko morza”. To z pewnością pomoże znaleźć jakieś atrakcyjne adresy.

Jeżeli publikowany artykuł jest dla Ciebie wciągający, to zobacz też na pomocne wskazówki (https://www.astorhotel.pl/fun-fitness/wellness/), które zawierają ciekawe informacje - zapewne Cię pochłoną zupełnie!

Pamiętajmy o tym, żeby wziąć większą ilość termicznej odzieży, ponieważ zimno nad morzem może naprawdę dać nam w kość. Dopytajmy także, jakie ogrzewanie jest w domku czy pokojach gościnnych, w których będziemy mieszkać.

zima w górach
Author: Kaloyan Raev
Source: http://www.flickr.com
Wspólny wypad na ferie, nawet kilkudniowy, to świetny pomysł. Wybór miejsca nie jest tak kluczowy jak to, żeby wspólnie spędzić kilka dni w miłej atmosferze daleko od domu.